Книги Українською Мовою » 💛 Молодіжна проза » Пообіцяй мені кохання, Поліна Ендрі 📚 - Українською

Читати книгу - "Пообіцяй мені кохання, Поліна Ендрі"

222
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Пообіцяй мені кохання" автора Поліна Ендрі. Жанр книги: 💛 Молодіжна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Пообіцяй мені кохання, Поліна Ендрі» була написана автором - Поліна Ендрі, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Молодіжна проза".
Поділитися книгою "Пообіцяй мені кохання, Поліна Ендрі" в соціальних мережах: 
Том перший.

А́лан Гілберт - найзавидніший холостяк міста, неприступний ідеал і мрія всіх дівчат. Та мало хто знає, що за зовнішньою холодною бездоганністю ховаються нерозділені почуття до тої, котра належить іншому. Кохання руйнує. Саме тому він досі самотній. І все б нічого, якби не одна випадкова ніч. Одна випадкова незнайомка. І... Дві невипадкові полоски.
***
Не ідеальний герой.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 72
Перейти на сторінку:
1

Алан

 

Судячи з гуркоту пульсу в скронях, А́лан вирішив, що хтось намагається використати його череп для гри на барабанах.

Трясця. 

Якого біса він стільки випив?

Зі стогоном Алан засовався в ліжку, зачепивши щось поруч із собою. Або, скоріше, когось.

Розплющивши одне око, він примружився через яскраве світло, потрапляючи поглядом на сплячу дівочу фігуру.

Дівчина поруч з ним зашуміла і сонно закрутилася, її руде волосся розсипалося по подушці, залоскотавши його щоку. Алан струсив з себе її пасма і сів, гадаючи все ще загальмованим розумом, що до біса взагалі відбувається?

— Ну нарешті, — пробурчала дівчина. — Ти зайняв усе ліжко.

Вона пересунулася і повернулася до нього спиною, перетягнувши не себе решту синьої шовкової тканини. Алан встав і зірвав з неї ковдру, що майже справило на неї ефект крижаної води, що виплеснулася в обличчя.

— Ей! — дівчина миттю підскочила, витріщивши вже знайомі йому зелені очі.

— Якого дідька ти тут робиш, Ханно?

Ханна пирхнула і відштовхнула його, вирвавши край ковдри.

— Наступного разу, коли ти нап'єшся до чортиків, я залишу тебе прямо в цьому бісовому клубі на розтерзання задушливих мисливиць, — вона ображено відкинула ковдру, блиснувши фігурою в облягаючому комбінезоні. 

Повністю одягнена. Тоді як на ньому були лише штани. Хм. Це було цікаво. 

— Загалом, я очікувала, як мінімум, подяки.

— Хіба я тобі не віддячив вночі?

Ханна обурено пирхнула, скрививши гримасу приголомшення.

— Ще раз мені подібне скажеш, і я тебе вдарю.

Алан усміхнувся на таку заяву.

— Ти в будь-якому разі не на мій смак, — нагадав він, будучи цілком спокійним щодо цього. Тому що вона для нього як молодша сестра, а їй подобались виключно дівчата. 

— А хто на твій смак? — Ханна стрільнула поглядом до фоторамки на тумбі із зображенням щасливої ​​світловолосої дівчини і, розтягнувши губи в хитрій посмішці, взяла рамку, дразняче дряпнувши наманікюреним нігтем край фотографії. — Милі заміжні блондинки?

Алан стиснув щелепу і вирвав з рук дівчини рамку під її заливистий сміх, поклавши назад фотографією вниз. Підчепивши з підлоги жіночий жакет, що валявся, він влучно кинув у неї. Ханна на льоту спіймала свій жакет, навіть не приховуючи широку знущальну посмішку у відповідь на його вбивчий погляд.

Ця бісівка знала, на що тиснути. І вміло користувалася цим. У деякі моменти він шкодував, що вона так багато про нього знає.

— Годі тобі, Алане, — дівчина просунула руки в рукави і пересмикнула плечима, струснувши рудим волоссям.  – Тобі не здається, що це ненормально, зберігати фотографію чужої дружини?

Алан красномовно зачинив шухляду тумби, до якої щойно була відправлена фоторамка.

— Таксі сама викличеш чи тобі допомогти?

— Хам, — Ханна без образи хмикнула і підчепила ремінець своєї сумочки. — Навіть не знаю, як ти знайдеш собі дівчину з таким огидним характером, — подивившись у маленьке дзеркальце, вона заклацнула його і кинула в сумочку, закинувши її на плече. — Не проводжай.

Алан мовчки простежив за нею поглядом, і тільки коли звук каблуків зник за стуком дверей, відмер, усвідомлюючи, що лишився сам.

Повернувшись назад, він схопився пальцями за край шухляди і витягнув рамку, впиваючись поглядом у таке знайоме жіноче обличчя.  

Сандра. 

Блакитні очі, світле волосся та чарівна посмішка. 

Посмішка, призначена не йому. А його найкращому другу. 

Тобі не здається, що це ненормально, зберігати фотографію чужої дружини? – у пам'яті сплив голос Ханни.

— Чорт! — зло загравши жовнами, він кинув фоторамку назад і сердито закрив шухляду тумбочки, в раптовому викиді адреналіну шукаючи шлях у ванну.

Йому терміново треба заспокоїтись. Переключитись. Знайти чергове тимчасове захоплення та пірнути з головою. Скільки разів він уже це робив, значить знову має допомогти. Головне, вчасно пригальмувати.

Зазвичай крижаний душ розмивав сипкі піски минулого, протвережував і вносив частки адекватних корективів у свідомість. Алан був упевнений, що й зараз так станеться. Але ще перш ніж він дістався душової кабіни, його очі зачепилися за відображення в дзеркалі, помічаючи дещо дивне. 

Його чорне волосся знаходилося в повному безладі, і абсолютно точно не в такому, який можна отримати від сну. Цей безлад був інший. Начебто там побували чиїсь руки.

Алан насупився і поправив волосся, практично відразу відчувши болюче розтягнення в спині. Морщачись, він торкнувся свого плеча і озирнувся, бачачи чотири маленькі кірки у формі півмісяця. І в його голові не виникло інших припущень, чим вони були викликані. 

Жіночими нігтями. 

— Якого дідька? — насупившись, Алан повернувся спиною до дзеркала і озирнувся через інше плече, слідуючи поглядом по всій спині у відображенні. Ще чотири довгі подряпини тяглися вздовж його лопаток.

Він спробував згадати, що сталося напередодні ввечері, ось тільки його голова була сповнена туману. Зазвичай дівчата самі вішалися на нього і не заперечували, коли він ними користувався, але в цих питаннях він був дуже обережним. То ж, може, вчора він просто випадково подряпався. Переконавши себе у такому розвитку подій, він відійшов від дзеркала, щоб полегшити ранкову потребу, але йому знадобилося кілька секунд, щоб помітити проблему.

Зім'ятий клаптик білого простирадла. 

Безформно кинутий на підлогу, але тим не менш, не приховуючий дивні маленькі ляпки. Алан потягнувся, підводячи його, і в цей момент щось голосно брязнуло вниз, зачепивши плитку. Насупившись, він підняв річ, що впала, розрізняючи в ній акуратну жіночу підвіску з кулоном у вигляді золотого серця. 

Кулон, який явно не належав Ханні. 

Алан обережно розімкнув серце, натикаючись поглядом на викарбувані всередині ініціали «Е.К.»

Збитий з пантелику, він повернув увагу до шовкового простирадла, через рекордно короткий термін зрозумівши, що ці ляпки червоного кольору.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 72
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Пообіцяй мені кохання, Поліна Ендрі», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Пообіцяй мені кохання, Поліна Ендрі» жанру - 💛 Молодіжна проза:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Пообіцяй мені кохання, Поліна Ендрі"