Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Темна Академія-4, Марина Сніжна 📚 - Українською

Читати книгу - "Темна Академія-4, Марина Сніжна"

229
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Темна Академія-4" автора Марина Сніжна. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💙 Любовне фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Темна Академія-4, Марина Сніжна» була написана автором - Марина Сніжна, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Любовні романи / 💙 Любовне фентезі".
Поділитися книгою "Темна Академія-4, Марина Сніжна" в соціальних мережах: 
Що робити, якщо з тебе бажають виліпити ідеального воїна? Причому з маніакальною одержимістю! Незважаючи на те, що ти тендітна дівчина. І свого наставника ненавидиш так, що власноруч убити готова.
Але чи ворог він тобі? Або єдиний, на кого можна покластися? І якщо його слова про те, що на тебе будь-якої хвилини може початися полювання, виявляться правдою? Залишається зчепити зуби та працювати на межі можливого.
А тут ще й суперниця активізується. І пропонує твоєму коханому руку та серце, забувши, що взагалі-то першим це має робити чоловік. І вибір уже не лише між нею та тобою. На кону статус верховного короля усіх темних світів.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 85
Перейти на сторінку:
Глава 1

ГЛАВА 1

Сидячи в їдальні за сніданком, я не могла відвести очей від декана Байлерна. Розуміла, що якби хтось помітив це, могли б сприйняти неоднозначно. Особливо мій коханий Ірмерій. Він і так раз у раз дивився на мене, ледве приховуючи від решти німе запитання, що читалося в очах.

Вчора я так і не прийшла до нього, хоча він, напевно, чекав. Але як я могла прийти і вдавати, що нічого не сталося, коли весь мій світ перевернувся? І в центрі всього цього стояв той, хто до вчорашнього вечора викликав лише неприязнь. Зараз же раптом виявилося, що від цього чоловіка залежить моя подальша доля. Та що там доля? У його руках моє життя!

Що означали його дивні слова про те, що така, як я, не повинна була взагалі з’являтися на світ. Хто я? Звідки він так багато знає про мене? Знає те, чого не знаю я сама! І хто такий сам декан Байлерн?

Питання, звісно, певною мірою дурне. Я чудово знаю, хто він. Темний ельф з аристократичної родини. Прославився завдяки військовим досягненням. Глава Служби Безпеки короля другого темного світу. Декан військового факультету Темної Академії цього ж світу.

Але чим більше я пізнаю його, тим сильніше розумію, що це лише картинка. Те, що цей чоловік показує оточуючим. Не могла забути нереального образу. Чи то марення, чи то прозріння. Білі крила за спиною. Звичайно, підсвідомість могла зіграти зі мною злий жарт. Не слід забувати, що вчора я пережила справжнє потрясіння. Що завгодно могло примаритися. Навіть тінь із крилами, яка напала на моїх кривдників. Моя уява просто обдарувала декана якимись дивовижними властивостями, от і все.

Те, що він сам зараз навіть не дивиться в мій бік, по-справжньому непокоїло. Лорд Байлерн сказав, що має зробити вибір: знищити мене чи захистити. Який шлях він обере? І що мені робити, якщо захоче вбити?

Здоровий глузд підказував, що треба все розповісти Ірмерію, і будь що будь. Він зможе захистити. Або ні?.. Пригадала те, що коханий розповідав про дівчину-перевертня Каду. Тоді він не зумів її вберегти. Декан Байлерн убив його кохану. А якщо все повториться? І Ірмерія це просто зламає. Те, що він не зумів захистити мене. Якщо нічого не знатиме, то цілком можливо, навіть не зрозуміє, що і як сталося. Це сприйметься все ж таки легше…

О, Тараш, про що я взагалі думаю? Чому заздалегідь себе ховаю? Ні, я не збираюся так просто здаватися! Боротимуся за себе. І у мене є дещо, що може в цьому допомогти.

Я невпевнено оглянула друзів, які сиділи за столиком. Згадала нашу клятву про взаємодопомогу. Але чи маю я право ризикувати ними? Кусаючи губи, міркувала, що ж краще зробити. Як вчинити? Здригнулася, почувши привітні голоси Лін та Дори:

– Доброго ранку всім! Можна до вас?

Лоран скривився та демонстративно відвернувся. Шейріс і Крістор радісно привітали дівчат і запропонували сідати. Я теж зраділа їхньому товариству. Принаймні, воно відволікало від важких думок.

– А ви чули останні новини? – захлинаючись від хвилювання, вигукнула Лін.

Я помітила, що навіть спокійніша Дора ледве стримується від того, щоб теж щось не сказати.

– Ви про що? – насторожилася я.

Серце тривожно забилося. Невже вчорашня історія стала відома всім?

– Кайла Дамінар залишає Академію! – випалила Лін і завмерла в очікуванні нашої реакції. Її очі сяяли.

Зрозуміло, реакція її не розчарувала. Всі завмерли з відвислими щелепами. Я теж зробила здивований вигляд, хоча, на відміну від інших, чудово про це знала.

– Чому залишає? – обережно запитала я. – Що-небудь сталося?

– Та хто її знає? Вона ж з нами не ділиться! Я чула, як вона прощалася з хлопцями зі свого курсу. Отак і дізналася, – заявила темна ельфійка. – Щось казала про те, що Темна Академія її розчарувала. І вона збирається вступати до Академії Таємних знань у одному з демонських світів. У неї у тому світі родичі живуть.

– Що ж, нехай забирається, – зловтішно заявила Шейріс. – Ніхто по ній не заплаче, це точно.

– А я думаю, що вона через Летті йде, – несподівано сказала Дора, пильно дивлячись на мене.

Я відчула, як по спині пробігає холодок, і впритул подивилася на напіворкиню.

– Чому ти так вирішила?

– Ну, вона не може витримати того, що декан тепер на неї навіть не дивиться. Що переключився на тебе.

– З чого ти взагалі таке взяла? – я насупилася. – Благаю тебе, не вір хоч ти цим брудним пліткам! Декану Байлерну до мене й діла немає. Хіба що як до підопічної. Адже він тепер мій особистий наставник.

– Хто зна, – простягла Дора з багатозначним виглядом, і я роздратовано відвела очі.

З жахом подумала про те: а раптом вона якоюсь мірою має рацію? Адже вчора декан сказав ще дещо дивне. Про те, що друга частина його хоче захистити мене навіть ціною власного життя. Як це можна сприймати? Невже в нього справді є до мене почуття?

Я хитнула головою, відганяючи подібні припущення. Сподіваюся все ж таки, що за цими словами криється щось інше. Принаймні, я обов’язково дам зрозуміти лорду Байлерну, що в цьому плані йому нічого не світить.

– Дівчата, а в мене сьогодні побачення! – Шейріс не втрималася від того, щоб не звернути увагу на себе.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 85
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Темна Академія-4, Марина Сніжна», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Темна Академія-4, Марина Сніжна"