Книги Українською Мовою » 💙 Еротика » Ненависть при світлі, Роза Фаєр 📚 - Українською

Читати книгу - "Ненависть при світлі, Роза Фаєр"

497
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Ненависть при світлі" автора Роза Фаєр. Жанр книги: 💙 Еротика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Ненависть при світлі, Роза Фаєр» була написана автором - Роза Фаєр, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Еротика".
Поділитися книгою "Ненависть при світлі, Роза Фаєр" в соціальних мережах: 

Дозвольте нам запрошувати вас у світ неймовірної напруги та непередбачуваних подій у захоплюючій книзі "Ненависть при світлі" від талановитої авторки Рози Фаєр. 📚✨

🔥 Про книгу "Ненависть при світлі": У маленькому містечку, де кожен зберігає свої темні таємниці, розгортається історія про неймовірну силу ненависті та відданості. Головний герой, молодий інтелектуал та дослідник, випадково потрапляє у вир убивства, яке надихається таємничою історією, що датується століттями. Читачеві належить розгадати загадки минулого, щоб врятувати майбутнє та принести справедливість у це затемнене місто.

🖊️ Про авторку – Роза Фаєр: Роза Фаєр – це визнана майстриня слова, яка вміє переплітати непередбачувані повороти сюжету з вишуканим стилем письма. Її книги завжди залишають читачів враженими та бажаючими більше.

🌐 Про ReadUkrainianBooks.com: Наш сайт – це віртуальна бібліотека, де ви можете насолоджуватися кращими творами української літератури абсолютно безкоштовно. Тут зібрані бестселери та шедеври світової літератури, які доступні для читання без реєстрації.

🔥 Чому важливо читати українською: Читання українською мовою – це не лише можливість отримати задоволення від захоплюючих історій, але й шлях підтримки вітчизняних авторів та розвитку рідної мови. Крім того, це сприяє поглибленню розуміння національної культури та спадщини.

🔍 Не проґавте можливість поринути у світ "Ненависті при світлі" разом із ReadUkrainianBooks.com. Приєднуйтеся до нашої спільноти та переконайтеся, як українська література може вразити своєю силою та глибиною! 🌟📖


Читати ще книги автора Рози Фаєр:

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 67
Перейти на сторінку:
Глава 1.

Три місяці тому...

 

Артур

Сьогодні я уклав дуже перспективну угоду і ми з моїм новим партнером вирішили відсвяткувати це десь у клубі. Який виявився не тільки надійним і перспективним,але й компанійським.

В нас одразу зайшла спільна мова та теми. Тому, після закінчення роботи я приїхав за адресою,яку він мені сказав.

По його словам тут чудове місце і не дуже гамірне. А ще тут працює його сестра з якою він хотів мене познайомити.

Настільки він описував її дуже милою і активною, що я зрозумів діла не буде. Хай не ображається та такий тип не в моєму смаку. При, чемно з нею поговорити я можу.

А далі якось її збудуся. Сподіваюся, що брат не буде проти. Все ж він просто мені за неї розповів. Отже,в них теплі відносини.

А я на роль зятя вже точно не підходжу. Принаймні,ще років з десять так точно. Паркую авто і потираю переднісся. Тиждень був напружений і я з радістю пропущу декілька склянок чогось міцного.

Далі ж можна спокійно шукати якусь лісову німфу,яка забезпечить мені чудову ніч. А завтра вже нормально відісплюся. Бо понеділок не загорами і роботи ніяк не зменшується.

Покидаю авто і проходжу всередину закладу. Таки у Святослава прекрасний смак. Місце хоч і вечірнє,але без різного "сміття".

Знаходжу його без проблем і міцно потискаю руку. 

-Вибач,запізнився,-падаю на крісло.

Якщо чесно,то валюся з ніг,але просто поїхати додому, також,не налаштований. Тим паче, що сам.

-Нічого,я сам прийшов хвилину тому. Бармен, налийте чоловікові віскі і лід,-робить розпорядження Святослав.

Мені подобається,як він легко вгадує хід моїх думок.

Алкоголь приносять швидко і я роблю перший ковток. Гарний вибір, вкотре переконуюся, що мені пощастило в знайомстві.

Святослав відповідає лише кивком і когось виглядає. Мабуть,сестру. Бляха..

Може я помилився і він все ж захотів нас з нею звести.. 

Тоді справи трохи змінюються і не в кращу сторону. Сподіваюся, що вона хоч не зануда. Бо вечір просто пропаде даремно..

-Ти когось шукаєш?-запитую Святослава.

-Так,сестру. Я її ще не бачив,-кидає останній погляд на натовп і повертається до мене,-За успішне партнерство,-підіймає склянку і спустошує її.

Роблю те саме і відчуваю,як спиртне потроху розслабляє тіло. Все ж чудове віскі.

-Налийте ще нам,-звертаюся до бармена.

То й виконує все за секунду. Раптом музика стишується і люди починають кричати.

-Що це?-не розумію.

-Зараз буде танець. До речі,в тому кінці блондинка,то моя сестра,-вказує на дівчину.

Та я на секунду забуваю,як дихати...

Струнка фігура з спокусливими формами. Засмагла шкіра і ці неймовірні рухи. Волосся,очі..

Здавалося, що мені сподобалось все і вся. Я навіть вже уявив,як буду намотувати ці білі кучері собі на кулак,володіючи нею.

За весь виступ я не відвів жодного разу погляд. Здається і не кліпав. Лише з жадібністю ловив кожен її рух.

Танець закінчився і дівчина зникла. В залі піднявся божевільний рев чоловіків у яких текла слина. А це мене вивело з себе. Я не хотів, щоб хтось ще так дивився на неї,крім мене.

-Зараз познайомлю,-десь збоку чую голос Святослава.

В цю мить можу йому тільки кивнути. Сам же не випускаю з голови образ дівчини. Маленька..

Відчуваю,як вся жага намагається вирватися на волю. Поправляю піджак,щоб не було помітно. Як школяр чесне слово.

Роблю ковток віскі і вже сам з нетерпінням розглядаю юрбу. Та на моє розчарування Святослав повертається один.

Я намагаюся тримати обличчя і не виказувати своїх емоцій.

-Вибач,вона не прийде. Має справи,-бачу, що йому не зручно.

-Нічого,я все розумію,-підіймаю ще раз свою склянку.

Вкотре спустошую її. Отже, дівчина попалася з характером. Бляха..це подобається мені ще більше.

-А як хоч сестру звати?-не стримуюсь від запитання.

Хочу знати про неї все. Потрібно попросити, щоб охорона трохи знайшла про неї інформацію.

-Єва,-відповідає Святослав.

І більше нічого не потрібно. Що ж, вибач друже та твоя сестра занадто мені сподобалась. Проте,не бійся.

Я не зроблю нічого,щоб її образити. Більше того, впевнений, що її все сподобається...

З Святославом ми випиваємо до пізньої години. За цей час його сестра більше так і не з'явилася. При цьому,я постійно шукав її поглядом в надії, що ще раз побачу цю біляву німфу.

Так дивно, що всього лише за декілька хвилин і рухів вона зайняла усі мої думки. Але більше всього мене заїло те, що вона мене проігнорувала.

Точніше,що не прийшла зі мною познайомитися. Навіть не зацікавилася. Звісно,її за це я не винню. Проте, потроху починаю розуміти,яка вона людина.

Якщо не помиляюся, то унікальна. Точно впевнений, що знає свою ціну. Її потрібно буде добиватися і вражати. Так як вона з тих декількох відсотків жінок,що все ще залишили в собі романтику.

Не перейшли в це століття і не пристосувалися до нього. Не вішаються на першого ліпшого чоловіка з декількома мільйонами на рахунку.

При цьому,я можу запевнити її,що мене їх багато. Я б навіть сказав мільярдів. Проте, думаю, що відповідне її не вразить. Чорт.. перш ніж з нею познайомитися потрібно добре поцікавитися її біографією.

Швидко дістаю телефон і набираю повідомлення начальнику охорони. Щоб знайшов мені за лічені години все про Єву Поводську.

Раніше він мене не підводив і сподіваюся, що я буду знати про неї все вже сьогодні. Хоча зараз і друга година ночі.

-Вибач,робота не спить,-задовольняю цікавість Святослава.

Не хочу, щоб моя зацікавленість його сестрою стала на заваді нашого партнерства. До речі,він сам винен,бо вирішив нас познайомити.

Єва.. тільки подумати,яке цікаве ім'я з неменш цікавою історією. Мені б все підкорити ці пухкі губи і змусити їх стогнати, викрикувати моє ім'я..

Бляха.. від самої уяви в мене знову встає. Якщо так далі піде,то я просто не зможу з нею спокійно познайомитися.

А просто накинувся і втрачу. Тому, потрібно якось заспокоїтися.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 67
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Ненависть при світлі, Роза Фаєр», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Ненависть при світлі, Роза Фаєр"