💛 Детектив/Трилер
Попелюшка мимоволі, Надія Голубицька - Читати Книгу 📘 Онлайн Українською Мовою 💙💛 Безкоштовно
Чи зустрічали ви коли-небудь людину схожу на вас як дві краплі води? А ось Варі Синиці пощастило, хоча важко назвати це щастям. Через жорстоку примху вередливої світської левиці Ліз вона з простої покоївки і прибиральниці, що рахує кожну зароблену копійку, перетворюється в багачку. Чи вдасться їй зберегти чистоту душі та свої життєві принципи, або...
421
0
Читати всі книги автора:Надія Голубицька
Читати книжку
Дві сторони, Єва Басіста - Читати Книгу 📘 Онлайн Українською Мовою 💙💛 Безкоштовно
💛 Детектив/Трилер
Кученюк Лариса Петрівна важко працювала багато років, щоб нарешті почати власну справу. Тільки після сорока років це вдалося жінці – вона відкрила декілька магазинів у місті Житомир. Проте палиці в колеса почала пхати невістка жінки – Лілія. Вона стала злитися на свекруху через гроші, які та перестала давати. Це стало причиною війни між жінками,...
205
0
Читати всі книги автора:Єва Басіста
Читати книжку
Фантомна довіра, Лана Вернік - Читати Книгу 📘 Онлайн Українською Мовою 💙💛 Безкоштовно
Реальна історія. Україна. 90-ті. Вона — студентка. ВІн... причетний до продажу радянської зброї за кордон. Бажання змінити рід занять змушує Його розпочати розслідування, котре виявить несподівану правду про ВСЕ. На початку історії Він — учень випускного класу, Вона — дівчинка, котра стала жертвою небезпечних жартів своїх однокласників і мало не...
318
0
Читати всі книги автора:Лана Вернік
Читати книжку
Без втрат не вийти, Вадим Володарський - Читати Книгу 📘 Онлайн Українською Мовою 💙💛 Безкоштовно
У що може перерости випадковий роман? У весілля? А якщо з цього усе лише розпочинається? У замах на тебе? Але тобі не звикати. У викрадення? Усе може бути, особливо, якщо в коханої - навіжений прихильник, який не хоче визнавати поразку, зате із великими грошима та зв'язками. А можливо, доведеться відчинити стулки сімейної шафи, повної скелетів?...
208
0
Читати всі книги автора:Вадим Володарський
Читати книжку
Читати книжки українською мовою детектив трилер безкоштовно на сайті readukrainianbooks.com

Детектив/трилер — жанри, які мають багато спільного, а також відмінних рис. Детектив — це твір, у якому розслідується таємниця, що пов’язана зі злочином (зазвичай, це убивство). А трилер — це жанр літератури, у якому певні прийоми та ефекти повинні викликати у читача співпереживання, тривожність, страх чи невизначеність.

Отож у детективі/ трилері, зазвичай, розслідують певний злочин, а деякі деталі, своєю чергою, викликають страх чи переживання. От і все!

Протагоністом зазвичай виступає або детектив, або злочинець, або постраждалий, хоча у той же час кожна з перерахованих ролей може бути антагоністом — другорядним героєм.

До речі, книги такого вигляду не виходять з популярності, а їх основними прихильниками є саме молоде покоління.

Детектив? Трилер? Або які ж особливості жанру?

Часто важко відрізнити детектив від трилеру, адже в обох жанрах герої вчиняють протиправні у суспільстві вчинки.

Хоч свого часу хтось із оглядачів сказав: «Якщо у детективі дія рухається назад у часі, до розгадки; то у трилері — вперед, до катастрофи». Детектив і трилер мають свої особливості і спільні риси:

Читати найкращі книжки українською мовою детектив трилер безкоштовно на сайті readukrainianbooks.com
  • велика частина опису деталей, що додає книжкам і твору більшого ефекту участі;
  • драматична пауза;
  • буденність твору;
  • вільність побудови сюжету;
  • нетипова поведінка персонажів
  • розповідь часто ведеться від імені постраждалого або злочинця.

А де ж почитати детективи та трилери? Які книги варто обрати?

Великий вибір книг у жанрі детектив/трилер українською ви знайдете на сайті readukrainianbooks.com. Саме тут ви знайдете цікаву літературу, завдяки якій ви можете гарно провести час, зробити перебування в нудній черзі чи в подорожі з користю – відпочити, розважитися, пізнати щось нове.

А чому ж варто віддати перевагу читанню книги онлайн?

Найголовніша перевага читання книг в онлайн режимі — зручність, адже, наприклад, не треба тягнути з собою у дорогу кілька кілограмів книг, а можна просто узяти гаджет, на якому будуть встановлені хоч і всі книги світу. Достатньо мати електронний пристрій, зайти на наш сайт і насолоджуватися читанням чудових книг українською мовою!