Сміттяр, Мар'яна Доля - Читати Книгу (читати книги) 📘 Онлайн Українською Мовою 💙💛 Безкоштовно. Скачати книги у форматі PDF, EPUB, FB2 українською
💙 Антиутопія
На readukrainianbooks.com ми запрошуємо вас на захоплюючу подорож у світ "Сміттяра" від талановитої письменниці Мар'яни Долі. Про "Сміттяр": У цій книзі розповідається історія головного героя, який живе в особливому світі - світі сміття та відходів. Він є своєрідним спостерігачем за найглибшими закутками нашого суспільства, де...
243
0
15.10.23
Читати всі книги автора:Мар'яна Доля
Читати книжку
Сміттяр, Мар'яна Доля - Читати Книгу (читати книги) 📘 Онлайн Українською Мовою 💙💛 Безкоштовно. Скачати книги у форматі PDF, EPUB, FB2 українською
💙 Фантастика, 💙 Антиутопія
Книга "Сміттяр" авторки Мар'яни Доля - це незвичайна історія про хлопчика на ім'я Максим, який живе в маленькому селі на заході України та працює сміттярем. Він мріє про краще життя, про можливість втілити свої незвичайні ідеї, але оточення і соціальна ситуація не дають йому такої можливості. Разом зі своїми друзями Максим намагається...
1 926
0
29.09.22
Читати всі книги автора:Мар'яна Доля
Читати книжку

Антиутопія, як літературний жанр, описує державну або світову владу, що має негативні тенденції розвитку. Зазвичай, автори книг висвітлюють тоталітарний режим держави майбутнього, який пригнічує індивідуальність особистості, звертають увагу читача на існуючі проблеми, які призводять людство до плачевних і катастрофічних наслідків. Разом із питанням держави, свободи, права вибору, антиутопія - це ще й опис найнегативніших рис людського характеру в таких формах, які далеко виходять за межі не просто моралі, а людської поведінки взагалі.

Романи-антиутопії - книжки, які варто перечитати!

Читати книжки українською мовою антиутопія безкоштовно на сайті readukrainianbooks.com

Будемо відверті, громадський порядок в антиутопіях жахає, часом аж до мурашок по тілу. Стиль антиутопії яскраво прослідковується в романах "451 градус за Фаренгейтом" Рея Бредбері, "1984" Джорджа Оруелла,"Голодні ігри" Сьюзан Коллінз, "Дівергент" Вероніки Рот, а також у трилогії "Уродина" Скотта Вестерфельда.

Історія початку ХХ ст., а саме виникнення утопічних течій та режимів, як от комуністичного в СРСР та націонал-соціалістичного в Німеччині, створила підґрунтя для жанру антиутопії. Тоді цей стиль набув пікової популярності як в авторів, так і в читачів.

Чи є книги українських авторів в жанрі антиутопії?

Звичайно. Кращі книги українською читайте на ReadUkrainianBooks.com. Відкрийте для себе сучасну онлайн-бібліотеку, де завжди є нові книжки на будь-який смак. Знаходьте тут свою найкращу українську книгу і читайте її в будь-який час. Як це працює:

Читати найкращі книжки українською мовою антиутопія безкоштовно на сайті readukrainianbooks.com
  • Відкрийте сторінку сайту Read Ukrainian Books.com та впишіть назву потрібної книги в пошуковому рядку. Не маєте конкретного запиту - передивіться асортимент книг по жанрах (зарубіжна література, поезія, драматургія) та пошукайте цікавий твір.
  • Читайте книгу в режимі онлайн на IPhone, Android чи на комп'ютері або завантажте її в форматах PDF, EPUB, FB2. Всі книги на сайті у вільному доступі, вам не потрібно оплачувати повну версію книги, реєструватись чи виконувати інші додаткові умови.
  • Насолоджуйтесь україномовними онлайн-книгами, які завжди з вами! Читайте в будь-який зручний час для задоволення та саморозвитку.
  • Рекомендуйте нашу безкоштовну платформу своїм друзям, поділіться посиланням на цікаву вам книгу в соціальних мережах, поширюйте україномовний контент!

ReadUkrainianBooks.com - ідеальний простір для любителів книг. Ми працюємо для того, щоб кожен читач знайшов тут потрібну літературу та отримав задоволення від читання українською.