💛 Любовна фантастика
Дочка пірата, Лаванда Різ - Читати Книгу 📘 Онлайн Українською Мовою 💙💛 Безкоштовно
Енн виросла серед піратів, під пильним наглядом своїх названих братів, вільною гордою дівчиною. Космічні волоцюги відчайдушний народ і єдине, що вони зневажають - це солдатів Імперії. Але як сказати братам, що через безглузду помилку вона стала дружиною офіцера ненависної їм Імперії? Як розібратися у стосунках із владним колишнім хлопцем та...
296
0
Читати всі книги автора:Лаванда Різ
Читати книжку
Раб. Книга 1. Чужий біль, Нідейла Нельте - Читати Книгу 📘 Онлайн Українською Мовою 💙💛 Безкоштовно
Я зустріла його на найскладнішому завданні з усіх, що довелося виконувати. Від чіткого дотримання інструкцій і правил залежить не тільки успіх моєї місії, а й життя. Він всього лише раб, що волею долі потрапив у моє розпорядження. Як вчинити, коли перед очима страждає реальна, жива людина? Що робити, якщо слідувати інструкціям стає занадто...
182
0
Читати всі книги автора:Нідейла Нельте
Читати книжку
Йдемо зі мною, Василино, Ольга Островська - Читати Книгу 📘 Онлайн Українською Мовою 💙💛 Безкоштовно
Вона шукала зниклу сестру, а знайшла торговців живим товаром, і сама потрапила до рабства. Василина точно не з тих, хто може опустити руки, за свою свободу дівчина ладна боротися до останнього. Але як бути, якщо викрали її для продажу в іншому, паралельному світі, де земні дівчата цінний приз, а вона сама чомусь ще й особливою вважається? Все одно...
475
0
Читати всі книги автора:Ольга Островська
Читати книжку
Завтра буде вчора, Мар'яна Доля - Читати Книгу 📘 Онлайн Українською Мовою 💙💛 Безкоштовно
Коли дійсність перетворюється на страшний сон і неприємності сиплються, мов із мішка, виникає спокуса усе "відмотати назад" та назавжди викреслити зі своєї біографії того, хто став винуватцем усіх негараздів. Сказано - зроблено! Можна почати усе з чистої сторінки... Але якби ж хто попередив, що тепер життя піде вперед, залишивши мене на...
158
0
Читати всі книги автора:Мар'яна Доля
Читати книжку

Любовна фантастика – це вдале поєднання романтики, магії, емоцій та почуттів. Ці книжки відкривають читачам безмежний світ далекого майбутнього, подорожей часом та простором, неймовірні закони кохання і фізики.

Чим особливий жанр любовної фантастики?

Читати книжки любовна фантастика українською мовою безкоштовно на сайті readukrainianbooks.com

Так, він дуже схожий до любовного фентезі, та є одна суттєва відмінність. Сюжет книги в жанрі любовної фантастики веде читача в далеке майбутнє, тоді як фентезі - казкова історія в минулому часі. Відмінною характеристикою книги українських авторів в стилі любовної фантастики є: потужна любовна лінія, зв'язки з паралельними світами та гострота сюжету. Захоплюючі пригоди у фантастичному світі, які ви можете побачити лише в своїй уяві.

Книги українською в жанрі "Любовна фантастика" популярні серед жінок та чоловіків

Читати книжки любовна фантастика українською мовою безкоштовно на сайті readukrainianbooks.com

Якщо ви шукаєте свою найкращу українську книгу - зверніть увагу на любовну фантастику. Сьогодні цей жанр читають як жінки, так і чоловіки. Прекрасну стать захоплює магічна і глибока лінія кохання, чоловіки знаходять в книгах гострий несподіваний сюжет. Любовно-фантастичні романи точно сподобаються романтичним особистостям, ці книги розвивають уяву, з ними можна помріяти та добре відпочити.

До прикладу, роман “Завтра буде вчора” сучасної української письменниці Мар’яни Долі. Це химерна історія про паралельні світи, кохання і пригоди. Історія про те, як почати все “з чистого аркушу”, як повернутись назад і позбутись неприємностей. Та чи можливо це?

Не менш заворожуючий сюжет книги “Йдемо зі мною, Василино” письменниці Ольги Островської. Історія про кохання, небезпеку та іншу реальність. Вона триматиме вашу увагу від першого до останнього абзацу.

Завантажуйте книги безкоштовно на порталі ReadUkrainianBooks.com

Ми надаємо вам унікальну можливість безкоштовно читати любовну фантастику онлайн. Отримайте повну версію і необмежений доступ до улюблених книг в онлайн бібліотеці ReadUkrainianBooks.com. Ми прагнемо розвивати та популяризувати українську літературу, тому створюємо найкращі умови для вас, дорогі читачі:

Читати найкращі книжки українською мовою любовна фантастика безкоштовно на сайті readukrainianbooks.com
  • весь контент поділений по жанрах, щоб вам було легко шукати книги у бажаному напрямку. Також ви можете ввести назву книги в пошуковому рядку.
  • є можливість читати онлайн повні версії творів на вашому телефоні чи комп'ютері.
  • ви можете завантажити книгу на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2., щоб вона завжди була з вами, навіть коли немає доступу в інтернет.
  • ми постійно оновлюємо асортимент, тому у вас завжди буде що почитати.
  • ми працюємо для вас, щоб ви, як і ми, по-справжньому закохались в українську літературу.