💛 Наукова фантастика - Топ за місяць!
Книги Українською Мовою » 💛 Наукова фантастика
Новенька, Мар'яна Доля - Читати Книгу (читати книги) 📘 Онлайн Українською Мовою 💙💛 Безкоштовно. Скачати книги у форматі PDF, EPUB, FB2 українською
Ліза - звичайна десятикласниця, яка переживає не найкращий період у своєму житті. Вона перейшла до нового класу та не може налагодити стосунки з однолітками. А ще їй заважають безліч комплексів щодо власної зовнішності і невпевненість у собі. Але одного разу, коли школярам пропонують протестувати нову віртуальну гру, ситуація може кардинально...
764
Читати всі книги автора:Мар'яна Доля
Читати книжку

Наукова фантастика - окремий художній стиль, якому притаманно введення незвичайного. В літературі цей жанр виник у 20 ст., в часи активного розвитку науки та техніки. Тож основою науково-фантастичної книги стали винаходи, дослідження, технології майбутнього. Книги українських авторів у цьому жанрі дещо відрізняються від зарубіжних. Українська наукова фантастика має елементи народної міфології, казки та містики. Науково-фантастичні книжки - це класичний варіант фантастичної літератури, яка має ще ряд інших підвидів. Її читають вже більше століття.

Чим наукова фантастика приваблює читачів?

Читати книжки українською мовою наукова фантастика безкоштовно на сайті readukrainianbooks.com

Найкраща українська книга в науково-фантастичному стилі - це чудова можливість зазирнути в можливе майбутнє та захопитись не банальним сюжетом. Світовий технічний прогрес розвивається дуже стрімко, тож і в жанрі наукової фантастики постійно народжуються нові шедеври.

Цікаво, що саме завдяки розвитку цього літературного стилю реалізувалось багато сучасних технологій. Так-так, наукові фантасти неодноразово створювали круті ідеї, які лягали в основу науково-технологічних винаходів і створювали вектор розвитку сучасних технологій.

Автори завжди дивують своїх читачів: нестандартною історією, надновими ідеями та технологіями, вдало прописаними персонажами, соціумом майбутнього та багатьма іншими цікавинками.

Шукаєте захоплюючу книгу про космічні пригоди? А може моторошну фантазію про роботизоване майбутнє? Чи ви в роздумах про те, хто така людина і в чому її справжня особливість? Наукова фантастика - це ваш вибір!

Науково-фантастичні книги українською на сайті ReadUkrainianBooks.com

Читати книжки українською мовою наукова фантастика безкоштовно на сайті readukrainianbooks.com

ReadUkrainianBooks.com - це безкоштовна онлайн-бібліотека україномовної літератури. Наші користувачі завжди мають широкий вибір книг українською найрізноманітніших жанрів. Якщо вас захоплює наукова фантастика, то вам також прийдуть до смаку книги з розділів: фантастика, любовна фантастика, бойова фантастика, еротичне фентезі. Тож з ним ви точно знайдете те, що шукали.

Читайте повні версії книг в режимі онлайн або завантажуйте їх на у форматах PDF, EPUB, FB2. На нашому сайті також чудова колекція українською мовою, тож запрошуємо вас поринути в світ якісної онлайн-літератури разом із ReadUkrainianBooks.com