💛 Саморозвиток, Самовдосконалення
18 друзів чоловічої сили - Читати Книгу 📘 Онлайн Українською Мовою 💙💛 Безкоштовно
Ця книга потрібна будь-якому чоловіку. Незалежно від стану потенції сьогодні! А також кожній люблячій жінці, яка піклується про здоров’я свого чоловіка. І про своє власне здоров’я! Можливо, ви все знаєте? І вважаєте, що вашій чоловічій силі нічого не загрожує! Лікарський досвід показує, що навіть 1 неврахований або недооцінений ворог може все...
729
0
Читати всі книги автора:Борис Скачко
Читати книжку
21 спосіб мислити креативно - Читати Книгу 📘 Онлайн Українською Мовою 💙💛 Безкоштовно
Звідки Сальвадор Далі черпав ідеї для своїх картин? Він сідав у крісло, під підлокітник якого ставив залізну тарілку. Потім клав на нього руку із затиснутою в ній залізною ложкою. Коли художник майже засинав, ложка падала, голосно дзенькаючи. Митець прокидався, і цієї миті, коли мозок перебував на межі між сновидіннями та реальністю, йому являлися...
10 482
0
Читати всі книги автора:Майкл Міхалко
Читати книжку

Саморозвиток та самовдосконалення – вкрай популярні теми, попит на які з кожним роком тільки збільшується. Книжки з самовдосконалення допомагають людині побудувати сильну особистість, якій під силу здолати на своєму шляху будь-які перепони. Вона стає практичним керівництвом до дії, допомагаючи людині розібратися у складних для нього речах, відділивши другорядне від головного.

Особливості та переваги книжок з саморозвитку

Це великий пласт літератури, який охоплює декілька окремих, але повноцінних категорій. Деякі книги з саморозвитку орієнтовані на тайм-менеджмент та особисту ефективність, інші – на психологічні техніки. Особливий ажіотаж спостерігається на книги, в яких прописані техніки, що допомагають зміцнити силу волі або навчитися легко виходити із зони комфорту.

Огляд книг з саморозвитку в бібліотеці

Читати книги по саморозвитку українською мовою безкоштовно на сайті readukrainianbooks.com

Шаленим попитом впродовж останнього року користуються книги українських авторів, але головний тренд поки що завдають європейські та американські письменники. Характерний приклад книга військового офіцера США Майкла Міхалка «21 спосіб мислити креативно». В ній ви дізнаєтесь, звідки видатні митці черпали ідеї для своїх творів, та які практики дозволять вам навчитися мислити креативно навіть у самих банальних умовах. Кожен секрет, яким ділиться автор, можна з легкістю опанувати без якої-небудь підготовки. Для багатьох це найкраща українська книга, попри те, що написав її іноземець.

Топ-3 переваги нашого ресурсу

Якщо ви шукаєте сучасні книги українською, в цьому розділі нашого сайту зібрані найкращі видання, які не завжди можна знайти навіть в інтернет-магазинах. Саме унікальний асортимент літератури вважається однією з наших головних переваг. До їхнього числа також відноситься:

  • найширша добірка літератури з саморозвитку – в наявності представлені популярні книги українською, перекладені з інших мов;
  • вільний доступ до контенту – читати обрану літературу можна безпосередньо на сайті або завантаживши до телефону;
  • можливість редагуватися тип шрифту та його розмір для максимально комфортного читання при будь-яких умовах.

До числа популярних суміжних категорій також відносяться «Наука, Освіта» та «Дім, Сім’я». Кожна з зазначених категорій щодня поповнюється новими релізами, тому на сайті ви гарантовано знайдете щось цікаве саме для себе.