Книги Українською Мовою » 💙 Бізнес-книги » Думай як мільйонер 📚 - Українською

Читати книгу - "Думай як мільйонер"

8 467
0
25.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Думай як мільйонер" автора Харв Т. Екер. Жанр книги: 💙 Бізнес-книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Думай як мільйонер» була написана автором - Харв Т. Екер, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Бізнес-книги".
Поділитися книгою "Думай як мільйонер" в соціальних мережах: 

📚 Шукаєте ключ до фінансового успіху та мільйонерського мислення? Тоді книга "Думай як мільйонер" від автора Харва Т. Екера - це ваш керівник у світі фінансової незалежності та багатства. Давайте розкриємо для вас її суть.

💰 Харв Т. Екер - це справжній мільйонер та фінансовий експерт, який вклав усю свою експертизу у цю книгу. Він не теоретик, а практик, який здійснив фінансовий перетвір у власному житті та поділиться з вами своїми знаннями та відкриттями.

📘 У "Думай як мільйонер," Екер ділиться принципами та стратегіями, які допоможуть вам не лише керувати своїми фінансами, але й перетворити їх на потужний інструмент для досягнення бажаних цілей. Ви дізнаєтеся, як змінити своє мислення, щоб залучити багатство та відкрити для себе нові можливості.

🚀 Переваги ReadUkrainianBooks.com:

  1. 📖 Безкоштовне читання. Ви можете читати книги онлайн абсолютно безкоштовно, не витрачаючи грошей на друк чи купівлю електронних версій.

  2. 🌟 Вибір найкращих книг. На нашому сайті ви знайдете бестселери та найкращі твори світової літератури, серед яких і "Думай як мільйонер."

🌐 Відкрийте для себе магію фінансового успіху разом з Харвом Т. Екером на ReadUkrainianBooks.com. Розвивайте своє мільйонерське мислення та перетворіть своє життя! 💡💰

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 45
Перейти на сторінку:

Гарв Экер

Думай як мільйонер

17 уроків достатку для тих, кто готовий розбагатіти

© Harv Eker, 2005

© Depositphotos.com / vectomart, обкладинка, 2019

© Hemiro Ltd, видання українською мовою, 2019

© Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», переклад і художнє оформлення, 2019

⁂Відгуки на «Думай як мільйонер» Т. Гарва Екера

Т. Гарв Екер дає нам плани та інструменти, щоб ми збудували свій дім добробуту таким, що він витримає випробування часом та обставинами.

Доктор Деніс Вейтлі, автор книжки «Зерна величі»

Т. Гарв Екер майстерно спрощує дорогу до багатства. Нарешті його потужні ідеї можна прочитати в цій неймовірній книжці.

Марсі Шимофф, співавторка книжки «Курячий бульйон для жіночої душі»

Вивчайте цю книжку так, наче від неї залежить ваше життя… З фінансового погляду це може бути саме так!

Ентоні Роббінс, коуч із максимальної продуктивності № 1 у світі

«Думай як мільйонер» – це Біблія для тих, хто прагне практично зажити достатку. Т. Гарв Екер розвіює міфи й робить таємниці мільйонерів доступними для кожного. Проковтніть цю книжку!

Джилл Люблін, авторка бестселерів «Магія нетворкінгу» та «Партизанська реклама»

Гарв Екер – один із найнадзвичайніших тренерів у світі! Його експериментальна методика трансформаційна, і Гарв досягає дивовижних результатів під час кожного виступу!

Марк Віктор Гансен, співзасновник книжкової серії «Курячий бульйон для душі» (продано понад 70 мільйонів примірників), співавтор книжки «Мільйонер за хвилину» Подяки

Написання книжки здається суто індивідуальним проектом, але насправді, якщо хочеш, щоб її прочитали тисячі, а може, і мільйони людей, для цього потрібна ціла команда. Передусім я хотів би подякувати доньці Медісон та синові Джессі. Дякую, що дали мені простір, щоб я міг робити те, для чого сюди прийшов. Також хочу подякувати своїм батькам, Семові й Сарі, сестрі Мері та братові Гарві за їхню любов і безмежну підтримку. Далі – величезна вдячність Мішель Берр та Ліенн Літтл за тяжку роботу й відданість тому, щоб поліпшувати людські життя.

Дякую своїй блискучій агентці Бонні Солоу за постійну допомогу та підбадьорювання й за те, що провела мене крізь усі перипетії книжкової справи. Ще одна велика подяка – команді видавництва «HarperBusiness».

Нарешті, глибоко вдячний усім, хто брав участь у моїх семінарах, обслузі й моїм партнерам. Без вас не було б семінарів, які можуть змінити життя. «Хто такий у біса Т. Гарв Екер і чому варто прочитати цю книжку?»

Людей дуже дивує, коли свої семінари я починаю з того, що кажу: «Не вірте жодному моєму слову». Навіщо мені таке говорити? Усе тому, що я можу щось стверджувати, спираючись тільки на власний досвід. Жодна концепція та ідея, якими ділюся, не можуть бути цілком правильні чи неправильні. Вони просто відбивають мої досягнення й ті дивовижні результати, які я бачу в житті тисяч і тисяч своїх учнів. Тож я все-таки впевнений, що ваше життя повністю зміниться, якщо ви використовуватимете принципи, викладені в цій книжці. Не варто просто читати її. Вчитуйтесь у неї так, наче від цього залежить ваше життя, а тоді випробуйте ці принципи на собі. Використовуйте те, що працює, а те, що не працює, можете викинути геть.

Так, я упереджений, але, якщо йдеться про гроші, ця книжка може бути найважливішою з-поміж тих книжок, які ви будь-коли читали. Зухвале твердження, розумію, але факт: ця книжка – загублена ланка між вашим прагненням успіху та власне успіхом. Зараз ви, певно, уже знаєте, що це зовсім різні світи.

Безсумнівно, ви вже читали інші книжки, слухали записи лекцій, ходили на курси й дізналися про численні схеми, як розбагатіти за допомогою нерухомості, акцій або бізнесу. Однак щось змінилося? Для більшості людей – ні. Після короткого спалаху енергії вони повертаються до статус-кво.

Тепер, нарешті, є відповідь. Вона проста, закономірна, і ви не зможете її обійти. Усе можна звести ось до чого: якщо ваша підсвідома «фінансова програма» не «налаштована» на успіх, хоч би що ви вивчали, хоч би що дізнавалися й хоч би що робили – нічого не зміниться.

На сторінках цієї книжки ми викриваємо для вас міфи про те, чому декому судилося стати багатим, а інші приречені на довічну скруту. Ви зрозумієте глибинні причини успіху, посередності та фінансових невдач і почнете змінювати своє фінансове майбуття на краще. Ви зрозумієте, як дитинство впливає на формування нашої фінансової програми і як цей вплив може призвести до думок та звичок, що налаштовують на поразку. Ви дізнаєтеся потужні формули, які допоможуть вам змінити поразницьке мислення на ментальні «файли достатку», щоб ви почали мислити й досягати успіху так само, як багаті люди. Також ви опануєте практичні покрокові стратегії, як збільшити прибуток і накопичити статки.

У першій частині цієї книжки ми пояснимо, як кожен із нас запрограмований думати й діяти, коли йдеться про гроші, та окреслимо чотири ключові стратегії перегляду ментальної грошової програми. У другій частині ми розглянемо різницю між мисленням багатих, бідних та представників середнього класу й запропонуємо 17 підходів і дій, що приведуть до сталих змін у вашому фінансовому житті. На сторінках цієї книжки ми також наведемо кілька прикладів із тисяч звичайних та електронних листів, що їх я отримав від учасників семінару-інтенсиву «Думай як мільйонер», які досягли вагомих успіхів у житті.

Отже, який у мене досвід? Звідки я? Чи завжди я був успішним? Якби ж то!

Як і багато хто з вас, я, ймовірно, мав чималий «потенціал», але мало в чому його виявляв. Я перечитав усі книжки, переслухав усі лекції, відвідав усі семінари. Я дуже, дуже хотів стати успішним. Не знаю, чи було це пов’язано з грошима, свободою, відчуттям, що чогось досяг, чи я просто хотів довести батькам, що чогось вартий, але я завжди був майже одержимий бажанням «успішності». До тридцяти років я заснував кілька різних бізнесів, сподіваючись, що кожен із них приведе мене до багатства, але результати були щораз гірші.

Я гарував, як проклятий, але весь час невдало. То була «хвороба чудовиська озера Лох-Несс»: я чув про те, що називають «прибутком», але ніколи його не бачив. Я постійно думав: «Якщо почати правильний бізнес, якщо поставити на правильного

1 2 ... 45
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Думай як мільйонер», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Думай як мільйонер"