Книги Українською Мовою » 💛 Наука, Освіта » 18 друзів чоловічої сили, Борис Скачко 📚 - Українською

Читати книгу - "18 друзів чоловічої сили, Борис Скачко"

2 847
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "18 друзів чоловічої сили" автора Борис Скачко. Жанр книги: 💛 Наука, Освіта / 💛 Саморозвиток, Самовдосконалення. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «18 друзів чоловічої сили, Борис Скачко» була написана автором - Борис Скачко, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Наука, Освіта / 💛 Саморозвиток, Самовдосконалення".
Поділитися книгою "18 друзів чоловічої сили, Борис Скачко" в соціальних мережах: 

📚 "18 друзів чоловічої сили" – це захоплива історія про справжніх героїв, які виросли у великих людей завдяки дружбі та вірі в себе. Автор цієї книги, Борис Скачко, розповідає про найважливіші миті життя, коли наші друзі стають найбільшою підтримкою.

👨‍👦 Головний герой – це сам автор, Борис Скачко. Він розповідає нам свою історію, сповнену випробувань та перемог. В дитинстві, коли доля видала йому важкі випробування, Борис виявив в собі силу та сміливість подолати будь-які труднощі завдяки підтримці 18 вірних друзів.

🖋 Автор книги, Борис Скачко, – це талановитий письменник та відомий публіцист. Він має багаторічний досвід у розповіді історій, які надихають та рухають до глибини душі. Його слова стають джерелом натхнення для багатьох людей, і книга "18 друзів чоловічої сили" – не виняток.

📖 На readukrainianbooks.com ми пишаємося можливістю представляти цю книгу разом із іншими бестселерами та найкращими творами світової літератури, які доступні для онлайн-читання абсолютно безкоштовно та без обтяжливої реєстрації. Ми віримо, що ця історія про дружбу та сили духу стане джерелом натхнення для вас.

🤝 "18 друзів чоловічої сили" – це книга, яка навчить вас вірити в себе та важливість справжніх дружніх зв'язків. Борис Скачко ділиться власними досвідами та важливими життєвими уроками, які допоможуть вам подолати будь-які складнощі.

🌟 Долучайтесь до захоплюючої подорожі, де дружба та віра в себе перетворюють звичайних людей на надзвичайних героїв. Ця анотація створена з великою відданістю та побажанням надихнути вас на читання цієї надзвичайної книги. 📚🤝🌟

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2
Перейти на сторінку:
ПрологПростата це головна чоловіча статева залоза. Її не даремно називають другим чоловічим серцем. Адже від стану простати залежить дуже важливий момент! Наскільки тривалим буде молодечий вік чоловіка. Якою мірою буде підтримуватися обмін речовин. А також коли почнеться старість. З притаманними їй хворобами!

По-перше, тільки в цьому органі виробляється дуже потрібний секрет! З'єднуючись з яким сперматозоїди стають здатними всього за 30 хвилин подолати в жіночому тілі відстань 20 см. І можуть запліднити жіночу яйцеклітину.

Як показує практика, ця функція може знадобитися чоловікові в будь-якому, навіть похилому віці! Бажання стати батьком може з'явитися в 50, 60, 70 років! Важливо зберегти цю можливість!

Якщо простата дає секрет низької якості? Тоді сперматозоїди стають слабкими. І з'являється один з видів чоловічого безпліддя. Таке безпліддя зникає тільки після правильного лікування простатиту, очищення крові!

На жаль, простата це не здатна до самовідновлення печінка! Простаті потрібна правильна допомога.

Чому такий важливий стан простати?

Вам здається, що 20 см для вас це не відстань? Але якщо сперматозоїд збільшити до розмірів людини середнього зросту? Тоді для нього відстань в 20 см перетворюється в 50 км!

І швидкість, яку ваш сперматозоїд в бажанні стати людиною колись розвинув, була не менше 100 км на годину!

Саме тому оточення дуже важливе! І на етапі, коли хтось хоче стати людиною. І протягом усього людського життя.

І при цьому тоді у вас була гарна вдача! Ви точно вгадали, в якому яєчнику саме на вас чекала яйцеклітина. І подолали численні перешкоди!

Нагадати?

Якщо сам сперматозоїд збільшити до людських розмірів, то єдиний орган руху стає довжиною 8 метрів! Це хвіст сперматозоїда. Зараз від нього у вас залишився тільки куприк!

Як ви долали цю відстань? У положенні лежачи і активно ворушачи хвостом!

Якби це відбувалося в вакуумі, завдання було б простіше. Однак тоді все було зовсім інакше!

Ви відразу після еякуляції потрапили на слизову пробку шийки матки. З десятками мільйонів не менше вас бажаючих стати людиною! І почалася шалена гонка. В якій головний приз – життя!

Спочатку ви в слизу пройшли крізь шийку матки! Але там було ще занадто багато конкурентів. Значна частина яких загинула за вашою спиною в кислому середовищі піхви. І своїми тілами прикрила вашу спину від палючої молочної кислоти!

Пройти крізь густий, але практично нерухомий слиз шийки матки складне, але здійсненне завдання.

Однак бажаної яйцеклітини за шийкою матки немає! Це був би занадто простий квест! І стати людиною міг би хто завгодно. Це було б занадто просто і не цікаво!

Потім ви потрапили на слизову оболонку матки. І щоб продовжити відбір кращого з кращих назустріч вам плив густий слиз! А ви на крейсерській швидкості повинні були подолати перші 5–8 см! Або для вас зараз 15–20 км! По дорозі могли оглянути потенційне місце перебування наступні 9 місяців.

Далі доля вам посміхнулася! І вибрали шлях саме через ту фаллопієву трубу, на іншому кінці якої вас чекала яйцеклітина. Кількість конкурентів відразу зменшилася наполовину! Однак сотні тисяч претендентів ще зберігали активність! І продовжували участь в цій гонці! В якій всі призи забирав тільки переможець!

А далі почалося найскладніше!

Якщо пересування в порожнині матки нагадує гонки по болотистій місцевості. Схожі змагання в реальному житті переможці проходять на більш скромній швидкості!

Навіть якщо влаштувати змагання серед айронменів! Вони водну перешкоду долають на меншій швидкості!

Та фаллопієва труба має складки. Що нагадує поперечні гірські хребти. Долати потрібно всі та максимально швидко!

Ви коли-небудь в дорослому житті піднімалися в гори? Наскільки вам було легко підніматися власними ногами? Особливо, коли схили гір покриті густим лісом.

А тепер уявіть, що потрібно подолати кілька крутих підйомів і спусків з закритими очима! Та без допомоги рук. Кожен раз головою б'ючись об стовбури дерев. І обходячи їх то зліва, то справа. Адже слизова оболонка фаллопієвої труби покрита ворсинками!

Як вам це? Чи вважаєте, місія нездійсненна? Але ви ж читаєте цю книгу!

А ви потрапляли в гори під час землетрусу? Або здогадуєтеся, як це може бути страшно?

Якщо ваша майбутня мама вчасно не вилікує аднексит, то активна перистальтика фаллопієвих труб створює ефект землетрусу постійно! В таких умовах дуже складно стати людиною! Адже вас могло відкинути назад на 1–2 вже подоланих гірських хребта! А сили не безмежні!

І все це відбувалося на протязі 10–12 см фаллопієвої труби! Це якщо рухатися прямо, не вимірюючи курвиметром складчастість труби! А також не враховуючи ймовірність повторного подолання гірських хребтів!

Але!

Якщо ви читаєте цю книгу, то всі ці пристрасті давно позаду! Якщо ж є бажання продовження роду, то є привід для роздумів! Можна зробити так, щоб ваш рід продовжував кращий з кращих! А якщо не готуватися до зачаття, то часто нащадка вибирають кращого з гірших! Ви якому старту для продовження свого майбутнього віддаєте перевагу?

По-друге, в простаті відбувається один з етапів регуляції гормонального фону всього чоловічого організму.

Що буде, якщо правильно використовувати статевий потяг? Для максимально довгого збереження здатності до продовження роду. Тоді це один з факторів активного довголіття!

По-третє, саме в простаті народжується відчуття задоволення під час статевого акту. Що дозволяє чоловікові знову і знову відчувати себе чоловіком.

Тривалість життя левів у прайді і поза ним значно відрізняється. Згідно зі статистикою самотні чоловіки також живуть менше, ніж одружені. Однак тільки якщо жінка вміє правильно готувати їжу! Не тільки смачно, але і правильно!

По-четверте, простата знаходиться під сечовим міхуром, пропускаючи в собі сечовипускний канал. Таке стратегічне положення робить простату надійним індикатором способу життя кожного чоловіка.

Що буде, якщо немає чистоти в статевих відносинах?

По сечовику, як по автобану може підніматися статева інфекція. На деякий час затримати інфекцію може простата у вигляді гострого простатиту. Хто вже знає – це задоволення нижче середнього рівня!

Що буде, якщо немає порядку в системі харчування і вживанні води?

Продукти неповного перетравлення з кишківника можуть виділятися через нирки. Дратуючи простату і підтримуючи хронічний простатит.

А навіть невелике запалення передміхурової залози створює досить значну перешкоду для виходу сечі з сечового міхура. В результаті відбувається затримка і зменшується напір сечі, створюються умови для переходу інфекції в нирки.

Раніше вважалося, що на рубежі 40 років у чоловіків починається фізіологічний спад. Отже, повинні з'являтися і перші проблеми з простатою.

Маю власний досвід, який підтверджується в клінічній практиці. Так відбувається тільки у тих, хто не хоче жити довше. І опустив спочатку

1 2
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «18 друзів чоловічої сили, Борис Скачко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "18 друзів чоловічої сили, Борис Скачко"