Книги Українською Мовою » 💛 Детектив/Трилер » Блогерка для бандита, Джулія Рейвен 📚 - Українською

Читати книгу - "Блогерка для бандита, Джулія Рейвен"

86
0
16.10.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Блогерка для бандита" автора Джулія Рейвен. Жанр книги: 💛 Детектив/Трилер. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Блогерка для бандита, Джулія Рейвен» була написана автором - Джулія Рейвен, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Детектив/Трилер".
Поділитися книгою "Блогерка для бандита, Джулія Рейвен" в соціальних мережах: 

Запрошуємо вас у захопливий світ адреналіну, інтриг та неймовірних обертів судьби за сторінками роману "Блогерка для бандита" від визнаної авторки Джулії Рейвен. Це твір, де зустрічаються непередбачувані події та справжня любов, а відданість і ризик стають ключем до непереможних сил.

🔫 Про "Блогерка для бандита": Головна героїня – це сучасна блогерка, яка випадково потрапляє в світ криміналу і бандитизму. Зіткнувшись із загрозами та небезпекою, вона виявляє в собі сили, про які навіть не підозрювала. Її шлях до врятовання та справжньої любові буде повний небезпеки, але чи здатна вона пройти його, залишаючись вірною собі?

🖊️ Про автора – Джулія Рейвен: Джулія Рейвен – це талановита письменниця, яка завоювала серця читачів своєю здатністю створювати вибухові сюжети та непередбачувані повороти. Її творчість – це справжній вогонь емоцій, який залишить вас на межі свого крісла.

📚 Чому читати українською на ReadUkrainianBooks: На readukrainianbooks.com ви знайдете можливість поглибити свої знання українською мовою, насолоджуючись захоплюючими пригодами та романтикою. Читати українською – це підтримка національної культури та розвитку мови, це можливість ділитися враженнями та переживаннями з іншими.

🚀 "Блогерка для бандита" – це не лише книга, це подорож у невідоме, яка залишить вам незабутні враження та навіть трохи адреналіну. Відчуйте кожну емоцію разом із нами та переконайтеся: книги українських авторів – це справжній скарб, який варто відкривати для себе. 📖✨


Читати ще книги автора Джулії Рейвен:


Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 93
Перейти на сторінку:
Пролог

Між нами не можна було просочитися і голці. Однією рукою я притиснув її до себе настільки міцно, щоб вона максимально відчула напруженість твердого члена через грубу тканину джинсів, а іншою — зім'яв її ідеально біляве волосся в клунок і злегка потягнув, ще раз нагадуючи, хто тут хазяїн ситуації.

Злата глухо схлипнула, викликаючи у мене єдине бажання: скоріше нагнути і трахнути її. Але я ж знав, що квапитися не можна. Тільки не з нею. Не з цією пихачкою. Мені потрібно, щоб вона сама попросила. Нехай скаже, що хоче мене.

Її тіло віддавало сильним тремтінням, вона важко дихала.

Хоча і сам був заведений до болісної межі, я мимоволі продовжував грати з нею. Навіщось продовжував наші спільні солодкі тортури. Акуратно ковзав пальцями по її оголеній шкірі, ніби ненавмисно торкаючись затверділих горошин на грудях, викликаючи черговий тихий стогін з її пухких губ.

— Ненавиджу тебе... — ледь чутно прошепотіла вона, ковзнувши по мені мутним поглядом. Чіпко ухопилась за мої плечі своїми тонкими пальцями, ніби боялася втратити рівновагу, і знову повторила:

— Ненавиджу...

І на противагу своїм словам сама потягнулася до моїх губ, а я, довго не замислюючись, перехопив ініціативу, сильніше поглиблюючи наш поцілунок. Впускаючи язика в її гарячий ротик. Руками грубо пестячи кожен сантиметр її ідеального тіла.

— Ненавиджу, чуєш, — повторила Злата, ніби намагалася переконати у цьому себе, — ніколи тобі не пробачу...

Хотілося відповісти тим же. Відштовхнути її. Піти кудись подалі. Зникнути. І нарешті віднайти довгоочікуваний спокій від цієї паршивої дівки. Тієї, яка кілька років назад зуміла випалити в моєму серці невиліковну рану і назавжди залишитися в ньому ненависним спогадом.

Але замість цього я жадібно цілував її. Не просто цілував, а щиро насолоджувався її ніжними вустами. Її ароматом пряної вишні. Непотрібною боротьбою наших розпалених тіл. Достеменно непотрібною, тому що я бачив і відчував, що і Злата мене хоче. Тільки не може собі в цьому зізнатися.

Схопивши її зап'ястя у пастку, я завів їх разом за спину. Вона злегка стріпнулася, намагаючись звільнитися, але я лише посилив хватку. Мій обважнілий погляд зачепився за її груди, що повільно піднімалися. Її дихання перетворилося на короткі схлипування. Прикусивши до легкого болю її нижню губу, я прошепотів:

— Покажи, як сильно ти мене ненавидиш.

 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 93
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Блогерка для бандита, Джулія Рейвен», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Блогерка для бандита, Джулія Рейвен"