Книги Українською Мовою » 💛 Короткий любовний роман » Таємний спадкоємець для Мільярдера, Аріна Громова 📚 - Українською

Читати книгу - "Таємний спадкоємець для Мільярдера, Аріна Громова"

980
1
23.11.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Таємний спадкоємець для Мільярдера" автора Аріна Громова. Жанр книги: 💛 Короткий любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Таємний спадкоємець для Мільярдера, Аріна Громова» була написана автором - Аріна Громова, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Короткий любовний роман".
Поділитися книгою "Таємний спадкоємець для Мільярдера, Аріна Громова" в соціальних мережах: 

📚 "Таємний спадкоємець для Мільярдера" - Пригода, кохання та таємниці у новому бестселері від Аріни Громової!

Вітаємо вас на ReadUkrainianBooks.com, де слово стає чарівницею, а книги - ключами до найзагадковіших світів. Сьогодні розглядаємо новий роман "Таємний спадкоємець для Мільярдера" від талановитої Аріни Громової. 📖❤️

Про книгу: У цьому захоплюючому романі Громової вас чекає заплутана історія про спадкоємця великого маєтку, що змушений обрати між коханням і власною долею. Таємниці минулого вивертають усі плани, а любов вибухає як вогонь.

Про автора: Аріна Громова - визнаний майстер кохання та таємниць. Її творчість пройнята теплом та емоціями, завдяки чому кожна сторінка здається реальним світом.

🔓 Безкоштовне читання: На ReadUkrainianBooks.com кожен може читати книги онлайн безкоштовно і без реєстрації. Це - ваш шанс зануритися в світ слова та відчути силу української літератури.

🇺🇦 Мова єдинить: Читати українською - це підтримка власної мови та важливий крок у розвитку культури. Оберіть українську мову для глибшого занурення в атмосферу книги.

💑 Любов та таємниці: "Таємний спадкоємець для Мільярдера" - це гра емоцій та неочікуваних поворотів. Кохання, що переплітається з інтригами, залишить вас в захваті.

🌟 Шлях відкривання нового: Разом із героєм ви пройдете шлях від сумнівів до визнання власного щастя. Роман Аріни Громової - це подорож, яку варто взяти разом із нею.

Не пропустіть шанс на новий рівень емоцій та пригод. Запрошуємо вас на ReadUkrainianBooks.com, де відкриваються двері до найяскравіших світів! 📚🌈


Читати ще книги автора Аріни Громової:

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 36
Перейти на сторінку:
=1=

Я відчула його погляд одразу. Важкий та похмурий. Він пройшовся по тілу так, ніби фізично торкався мене, кожну лінію повторював долонями, обводив і стискав, позначав як свою власність.

Ні, не може бути, мені просто примарилося.

Я чула, що його відправили до в'язниці. Надовго. На кілька років так точно. Він ніяк не міг би опинитися тут. Він зараз далеко і ніколи не дізнається про те, що я народила від нього сина.

Таким чоловікам діти не потрібні. Особливо від простих дівчат на кшталт мене. Він сам сказав, чітко позначив моє місце в його житті, а я не могла прийняти цю роль, ніколи б не погодилася бути просто слухняною іграшкою.

Знову це дивне відчуття, ніби за мною спостерігають.

Я нервово смикнула плечем і все ж обернулася. Не знайшла в натовпі масивну фігуру і одразу видихнула з полегшенням.

Я не хочу його зустрічати. Ніколи!

Тільки звідки це дивне відчуття? Ніхто більше не дивився на мене так, жоден погляд не відчувався до такої міри гостро. Так дивляться небезпечні й дикі хижаки. Чоловіки, наділені необмеженою владою.

Я знову подивилася на всі боки. Ні, просто здалося.

–– Мій малюк, –– звернулася до синочка, який мирно дрімав у візочку, замилувалася ним і посміхнулася. –– Мій рідний.

Я поправила ковдру, якою він був прикритий. Обережно, так, щоб не розбудити малюка.

–– Коли ти збиралася сказати мені про дитину?

Хрипкий голос змусив заледеніти, застигнути на місці.

Я підняла очі. Усе всередині болісно стиснулося. Суперечливі почуття роздирали на частини.

–– Дем'ян, –– зуміла лише видихнути його ім'я.

Він такий самий, як і півтора року тому. Величезний. Похмурий. Тримається впевнено і жорстко.

–– Реально вірила, що мене так легко позбутися?

Його важкий погляд пройшовся по моєму тілу.

Кров ударила по скронях, у вухах зашуміло.

Здавалося, зараз навколо нікого немає, ми не перебуваємо посеред жвавого парку. Фігури інших людей потьмяніли, змазалися. Я та він. Між нами тільки наша дитина. Більше нікого.

Дем'ян Байсаров підступив впритул, усім своїм виглядом показував неминучість, невідворотність того, що має намір зробити.

Красивий та загрозливий. У цей момент він до жаху лякав мене. Риси обличчя в нього привабливі. Прямий ніс, красиво окреслений рот, гострі вилиці, потужна щелепа. Але за ефектною зовнішністю ховався безжальний звір. Холоднокровний. Цинічний.

–– Я забираю свого сина, –– похмуро відчеканив чоловік. –– Якщо хочеш і далі бачити його –– приймеш усі мої умови.

Що він таке верзе? Він же не хотів мати дітей. Сам сказав і...

–– Ні! –– вигукнула я, і тут же осіклася, кинула погляд на малюка, але, на щастя, він усе ще мирно сопів у візочку, тому забарившись, продовжила вже тихо, але твердо: –– Це моя дитина.

–– І хто ж батько? –– запитав Байсаров із явним знущанням.

–– Не ти, –– ковтнула. –– Я народила від іншого чоловіка.

–– Ти зовсім не вмієш брехати, –– криво посміхнувся Дем'ян. –– Ти приховала від мене дитину. Думала, що я ніколи не дізнаюся правду?

–– Чого ти хочеш? –– запитала глухо.

–– Житимеш у моєму домі, –– припечатав хльостко. –– У моїй спальні.

Важка долоня опустилася на плече, міцно стиснула. В очах чоловіка спалахнув вогонь.

–– Повір, я знайду, чим тебе зайняти.

...

Вітаю вас, шановні читачі! Якщо історія вам подобається, прошу поставити лайк на книгу. Це для мене дуже важливо та дуже сильно мене надихає! Також додавайте книгу до бібліотеки, щоб потім її не загубити:)

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 36
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Таємний спадкоємець для Мільярдера, Аріна Громова», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (1) до книги "Таємний спадкоємець для Мільярдера, Аріна Громова"
Гість Світлана
Гість Світлана 20 грудня 2023 15:13

Книга сподобалася, але якось не закінчена. чи є  продовження? Дякую