Читати книгу - "Очі чорні"

360
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Очі чорні" автора Євген Гребінка. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники / 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Очі чорні» була написана автором - Євген Гребінка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники / 💙 Класика".
Поділитися книгою "Очі чорні" в соціальних мережах: 

“Очі чорні” – вірш українського поета Євгена Гребінки був написаний російською мовою та перекладений на українську.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Очі чорні Євген Гребінка Очі чорнії, Очі чорнії, Очі чарівні, Часто снитися Стали ви мені. Як люблю я вас, Як боюсь я вас. Мабуть, стрінув вас Я в недобрий час. Бо ж недаром ви Глибини темніш, Серце краєте, Наче гострий ніж. Переможне в вас Бачу полум'я; І по вінця Сповнений болем я. Та не журюсь я, Не печалюсь я; Видно, вже така Доленька моя. Все, що кращого Дав в житті Бог нам, В жертву я віддам Вогняним очам.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Очі чорні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Очі чорні"