Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Вась-вась..., Ребро Петро 📚 - Українською

Читати книгу - "Вась-вась..., Ребро Петро"

61
0
01.02.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Вась-вась..." автора Ребро Петро. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Вась-вась..., Ребро Петро» була написана автором - Ребро Петро, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Вась-вась..., Ребро Петро" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Не знаю, де ця приказка взялась,
Яка звучить, нівроку, знаменито:
Мовляв, Іван з Миколою вась-вась —
Це значить, що все буде шито-крито.

Водій щосили натискав на газ,
Аж іскри з-під коліс авто летіли,
Одначе він з інспектором вась-вась —
І ось талон лишився в нього цілий.

У паніці завмаг: біда стряслась —
Застукали, як гнав товар наліво,
Але із ревізором він вась-вась —
І ходить знову, радісний на диво.

Ось токар на заводі котрий раз
Виточує браковані деталі,
Але із контролером він вась-вась,
Тож спокійнісінько партачить далі.

Ось комбайнер на хвилю зазівавсь —
Пішло зерно ядерне у солому,
Але із бригадиром він вась-вась,
І той про це не сповістив нікому.

Худоба вся — на пси перевелась:
Завфермою не висихає в чайній,
Але із головою він вась-вась,
І дідько не бере його, звичайно.

В директора коханка завелась —
Дружина не дріма, сигналізує,
Але цей донжуан із кимсь вась-вась
І, як то кажуть, навіть в ус не дує.

Отож я і звертаюся до вас,
Трудящого і чесного народу:
Давайте з вами будемо вась-вась,
Щоб вивести таких на чисту воду!

P.S. Мені ця річ вдалась чи не вдалась —
Про це судити не мені, як завше,
Та був би я з редактором вась-вась —
Віддав би в друк він, навіть не читавши!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Вась-вась..., Ребро Петро», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Вась-вась..., Ребро Петро"