Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Дівчина друга. Притворись моєю, Єва Скайлер 📚 - Українською

Читати книгу - "Дівчина друга. Притворись моєю, Єва Скайлер"

320
0
06.02.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Дівчина друга. Притворись моєю" автора Єва Скайлер. Жанр книги: 💛 Любовні романи. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Дівчина друга. Притворись моєю, Єва Скайлер» була написана автором - Єва Скайлер, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Любовні романи".
Поділитися книгою "Дівчина друга. Притворись моєю, Єва Скайлер" в соціальних мережах: 

Привіт, друзі! Я – Єва Скайлер, та з радістю представляю вам мою нову книгу "Дівчина друга. Притворись моєю". Ця історія наповнена емоціями, непередбачуваними поворотами та справжніми почуттями. У цій книзі ви знайдете себе серед Марини, яка потрапляє у вихор життя Джейсона – загадкового та пристрасного хлопця. Їхні стосунки переплітаються зі складними відносинами, зрадою та справжньою любов'ю. Читачі переживатимуть разом із героями кожен момент їхнього життя, сповненого таємниць та випробувань. Мене звати Єва Скайлер, і слово – моє життя. Я з великою любов'ю створюю історії, які торкаються серця та залишають слід у душі читача. Мої книги – це не лише розвага, а й спосіб зануритися у світ емоцій та відкриття. На сайті ReadUkrainianBooks.com вас чекає безмежна кількість чудових творів, доступних безкоштовно та без реєстрації. Це місце, де слово стає живим, а кожна історія – це можливість відкрити для себе нові світи та почуття.

🌍 Важливість читання українською:

Читати українською – це не лише відчути мелодію рідної мови, але й зрозуміти глибину та красу української культури. Кожна прочитана книга українською – це крок до збагачення власної мови та розширення світогляду. Давайте разом підтримаємо українську літературу та розвиток нашої країни!

🔗 Завітайте на ReadUkrainianBooks.com та відкрийте для себе безліч захоплюючих історій, серед яких і "Дівчина друга. Притворись моєю" – ваш квиток у світ магії та почуттів.

Нехай кожен рядок стане для вас чарівною відправкою у світ фантазій та мрій! 📖

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 70
Перейти на сторінку:
Пролог

Макс                                                                                             

 

 — Мене дістав твій розгульний спосіб життя! Твоє байдуже ставлення до всього, що маєш! — кричав батько, здригаючись від злості, чого з ним давно не траплялося.                                                                                

 Я хмикнув і перевів погляд у вікно. У дворі території, що охороняється, цвіли дерева. Кінець семестру, іспити. Незабаром літо, а потім останній рік в універі. Захист диплому…                                                                      

 — Здається договір був таким: поки вчуся, все нормально. А я навчаюсь, що від мене ще потрібно?    

 — На юридичному?! — остаточно закипів батько, трясучи в повітрі могутньою рукою, на зап'ясті якої поблискував годинник Rolex. — Для тебе відчинено двері найпрестижніших навчальних закладів світу, йолоп! Я відправлю тебе до Гарварду, візьмися вже за розум, якщо він є. Вечірки, клуби, твої витівки мені вже надоїли.                                                                                        

 Я зачесав волосся рукою і зітхнув.                                       

 — Думаєш, якщо пошлеш мене до Америки, від цього щось зміниться? Тут я під твоїм суворим контролем, а там нікого поряд не буде. Та й клуби в Сполучених Штатах кращі,— додав і криво посміхнувся, чим ще більше розізлив батька. Я або мазохіст або просто ідіот.                                                                                             

 — Приставлю охорону, — крізь зуби процідив батько й опустився в крісло. Взяв ручку і постукав нею об стіл із білого дуба. — Ти навіщо дочку Максима Петровича назвав інстаграмною соскою? Зовсім мозок від твоїх сигарет висох?                                                                           

 Я усміхнувся, згадуючи побачення з дочкою депутата якогось там району.                                                                 

 — Ти її бачив? Повністю штучний продукт. Груди — силікон, губи – ботокс, ніс перероблений, вії — наклеєні. Навіть колір очей несправжній, бо носить кольорові лінзи. Ну?                                                                                      

 Батько приречено відкинув ручку і підпер голову кулаком.                                                                                       

 — Тоді одружись або я тебе всього позбавлю. Дістав! Тільки гроші в унітаз спускаєш! Підеш самостійно заробляти зі своїм юридичним.                                            

 — Ми так не домовлялись, — я скептично скинув брову. — Зрештою, я планував обійняти посаду генерального директора в твоїй компанії. Як тільки закінчу універ, закінчу і «розгульний спосіб життя», — і  виділив лапки пальцями.                                                       

 — Одружуйся, бовдуре! — Огризнувся батько.— Думаєш, повірю тобі на слово? Доведи, що можеш бути серйозним, що не станеш після випуску продовжувати... байдикувати.                                                

 Мені здалося, що батько хотів сказати щось дуже нецензурне, але в останній момент стримався.  


 — У середу... — спокійніше сказав він, — з Франції повертається дочка мого друга.  Зразкова дівчинка, красуня, розумниця. Зустрінеш її в аеропорту, відвезеш додому і запросиш на побачення.                                       

 Я усміхнувся.                                                                        

 — Серйозно? Та вона вирішить, що я її власний водій. 

 — Це не обговорюється, — жорстко відрізав батько. — Я вже про все домовився. Зустрінеш, справиш на неї хороше враження, як вмієш, і в кінцевому рахунку одружишся з нею. Ви обидва із заможних сімей, одного статусу…                                                                                     

 — Це неможливо, — загальмовано промовив я, відчуваючи, як серце заходить у шаленому ритмі. Відчуття, що на шиї затягується петля, яка заважає вільно дихати. Ні! Ні! Ні! Я не можу так просто попрощатися зі своєю свободою. Треба терміново щось придумати.                                                                    

 — Чому? — насупився батько.                                              

Мені ледве вдавалося втримати покерфейс. Ззовні я, як завжди, здавався абсолютно байдужим та холодним, але всередині мене кипіло.                             

 — Я вже маю дівчину, — перше, що спало на думку.

 — Що? — густі брови батька злетіли вгору. — Та як таке може бути?                                                                                

 — Вона з факультету економіки та менеджменту, навчається за програмою двох дипломів, але не з багатої сім'ї. Ми тримали стосунки в таємниці, бо ти був би проти. Але я планую одружитися з нею, коли ми закінчимо універ, — я швидко вимовив і схилив голову набік, чекаючи реакції.                                                             

 — За програмою двох дипломів?  — недовірливо спитав батько.                                                                      

 Я усміхнувся і скуйовдив волосся, радіючи, що мені вдалося заволодіти увагою батька.

 — Це означає, що Яна отримає два дипломи.  Наш та диплом Європейського університету, а також проходитиме практику за кордоном. Ми думали, що переїдемо разом.                                                                   

 — Ти кажеш вона зі звичайної родини? — Батько задумався. — Запроси дівчину в суботу на вечерю.  Якщо вона мені сподобається, я дам дозвіл на ваші стосунки.                                                                                   

 — Взагалі-то мені не потрібен твій дозвіл. Я не збираюся з нею розлучатися, якщо ти будеш проти наших стосунків, — сказав я, відчуваючи, що батько заковтнув приманку.                                                     

 — Це ми ще подивимося, — похмуро озвався він. — У суботу, о п'ятій вечора.                                                       

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 70
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Дівчина друга. Притворись моєю, Єва Скайлер», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Дівчина друга. Притворись моєю, Єва Скайлер"