Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Сповідь, Пчілка Олена 📚 - Українською

Читати книгу - "Сповідь, Пчілка Олена"

39
0
07.02.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Сповідь" автора Пчілка Олена. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Сповідь, Пчілка Олена» була написана автором - Пчілка Олена, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Сповідь, Пчілка Олена" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Все это было бы смешно,
Когда бы не было так грустно!..

Милий милу пригортає,
А вона його питає:
"Розкажи мені, кого ти
Щонайперше покохав?"

"Ет, дурниця… Я не знав
Ще тоді тії пишноти
У правдивому коханню,
У духовному єднанню!

То була пуста пригода!..
Двадцять два лиш мав я года,
Вусом первісним пишався,
Був тоді я ще студент;

Ну, і трапився той мент.
Літом дома я втішався,
Покоївочку гарненьку
Цілував якусь дурненьку…"

"А тоді, як одружився,
Як з панянкою женився,
Чи ж не взнав душі єднання,
Щастя справжнього й тоді?"

"А!.. Жадання молоді
Та жаги палке буяння!..
Тільки тіло втіху мало,
Про свою загоду дбало…"

"Ну, а в той час, в ту годину,
Як покинув ту дружину
(І діток, здається, троє?)
Та за іншою пішов?"

"Пекло я тоді знайшов!
Вороги були ми двоє!
Не жили ми, а страждали…
Ні, єднання душ не мали!

Ти, єдина ти вказала
Рай душі моїй і вклала
В серце пільгу, в розум скарби,
Одчинила небеса!

Тільки ся твоя краса
Всі загоїть серця карби;
Се — правдивеє кохання,
Серця й думки поєднання!

Ну, чого ж, моя кохана,
Зірко ясная, бажана,
Загадалась ти? Від чого
Посмутнів так погляд твій?"

"Я гадаю, друже мій:
Як тобі кохання сього
Стане досить, в дальшій хвилі
Що ти скажеш п'ятій милій?…"

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Сповідь, Пчілка Олена», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Сповідь, Пчілка Олена"