Книги Українською Мовою » 💙 Любовне фентезі » Секрет Імператриці, Kalli de Narro 📚 - Українською

Читати книгу - "Секрет Імператриці, Kalli de Narro"

173
0
09.03.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Секрет Імператриці" автора Kalli de Narro. Жанр книги: 💙 Любовне фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Секрет Імператриці, Kalli de Narro» була написана автором - Kalli de Narro, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Любовне фентезі".
Поділитися книгою "Секрет Імператриці, Kalli de Narro" в соціальних мережах: 

У захопливій книзі "Секрет Імператриці" від автора Kalli de Narro розкривається захоплююча історія про владу, інтриги та кохання в імператорському дворі. Це захоплююче полотно розкриває таємниці імператорського двору, де кожен крок може бути вирішальним, а кожне рішення може вплинути на долю імперії.

Головний герой книги - молода імператриця, яка змушена боротися зі злими силами, що загрожують її владі та життю. Вона виявляється в середині політичних інтриг і змушена вчитися виживати в суворому світі імператорського двору, де навіть найближчі друзі можуть стати смертельними ворогами.

Kalli de Narro - талановитий письменник, який спеціалізується на історичних та фентезійних романах. Його твори завойовують серця читачів своєю неймовірною атмосферою та захоплюючим сюжетом. Автор має шанувальників по всьому світу, які з нетерпінням чекають на кожен новий роман.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 50
Перейти на сторінку:
Пролог

Багато років тому…

Однієї темної липневої ночі, коли служниця прибігла на дивні звуки в кімнату новонароджених принца і принцеси, вона побачила жахливу картину. Колиски дітей були порожні. На її крики збіглися всі, хто міг, але знайшли лише принца в одному з найгірших районів, коли хтось почув його плач з колодязя. Його сестра неначе провалилась крізь землю, а її пошуки не давали жодних результатів.

 Навіть коли сам Філіп Кортес самостійно зайнявся її пошуками. Одного разу він відправився в палац, щоб розказати невтішні новини імператору. Там, за закритими дверима, все йшло до розмови, яка мала відбутись вже давно.

 Кожен зі  співрозмовників це розумів. Навіть той, кого там не мало бути в будь-якому випадку під час цієї розмови, але який випадково опинився в темному куті просторої кімнати та зараз зачаївся, намагаючись приховати свою присутність, щоб не викликати на себе гнів імператора, а ще більше, – Філіпа Кортеса.

— Я обіцяю, що знайду її, — промовив холодно на змучено Філіп залився кашлем.

— Спочатку розв'язувати свої проблеми, а потім обіцяй це мені! — прокричав імператор, якого надзвичайно злили обітниці хворого чоловіка,  — Ти знаєш, що не протягнеш достатньо довго, щоб знайти її. Твої роки можна порахувати на пальцях.
— Я все одно це зроблю. Навіть якщо  помру я, мій син закінчить це, - прокричав він клянучись в вірності.
— Він тебе ненавидить і ми троє це знаємо. Моя донька з більшим успіхом зробить це. Принаймні її батько ставиться до неї як до людини, - відповів батько з'явившись неначе нізвідки.

— Я вб’ю тебе і кожного, хто стане на шляху, — промовив хрипло Філіп, своїм жахливим, лячним голосом.
— А помсти не боїшся? - промовив мій батько в моєму першому видінні.

 

                                                                                                                                                                              

Любі читачі!!!
Запрошую в подорож світом магії та загадок, де головна героїня – звичайна, на перший погляд,  відьма з незвичайним секретом. Її очікує чужий їй світ, магія й, зрозуміло, справжнє кохання.
 

Я буду вдячна за будь-яку підтримку й активність. Якщо вам сподобається книга, будь ласка, додайте її в бібліотеку та напишіть коментар. Якщо не хочете пропускати новини, можете підписатись на мою сторінку.
Я з вдячністю прийму конструктивну критику, щодо сюжетних помилок, граматичних або орфографічних, неправильної форми слів чи русизмів.
 

Ваша Каллі де Нарро

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 50
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Секрет Імператриці, Kalli de Narro», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Секрет Імператриці, Kalli de Narro"