Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Шлях Молочний, Павлюк Ігор 📚 - Українською

Читати книгу - "Шлях Молочний, Павлюк Ігор"

61
0
12.03.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Шлях Молочний" автора Павлюк Ігор. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Шлях Молочний, Павлюк Ігор» була написана автором - Павлюк Ігор, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Шлях Молочний, Павлюк Ігор" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Шлях Молочний — мов тріщина у кров'яних льодах.
І виходять борщі з берегів аж Париж туманять.
Тіло яблука білого ріжеться об черепичний дах,
Як у старих романах.

Поросят годували цицьками бабів кам'яних —
Тихо сало росло й називалося нашим світом.
То плювали на всіх тих, сердились, на цих і тих,
Захлинаючись Заповітом.

І, як зламані вії коханок, дороги — в даль.
І — морською травою прикриті, ржавіють кості.
Батьківщина і гроші.
Кипляча свята вода.
На любов і на подвиг не вистачає злості.

То й шукаю коріння своє трав'яне у простих лісах,
Спиті морди зозуль оминаючи, мов провини.
Мій заспаний народ…
Мій знервований тінню птах.
Все одно зостається вибір:
Гроші чи батьківщина.

Кров болить, як Дніпро.
Сіють сиві дощі.
В цім смиренні немає мужності.
Журавлі і бомжі — як від раю ключі подозрітельної наружності.

А героїв нема.
Тільки сіль і пісок.
Верхній світ — як Христова пазуха.
Шлях Молочний. Корова. Німфетки дзвінкий сосок.
Книги Маркса, будинок Мазоха.

Дід глибокий стоїть, мов колодязь. Мовчить вода.
Де-не-де промайнуло зміїне лице красуні.
А цікаво: куди ми зайдем по тих, золотих слідах?
Динозавровий череп скептичний висить на дідівській клуні.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Шлях Молочний, Павлюк Ігор», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Шлях Молочний, Павлюк Ігор"