Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Коли переможені кращі жінки планети, Павлюк Ігор 📚 - Українською

Читати книгу - "Коли переможені кращі жінки планети, Павлюк Ігор"

72
0
18.03.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Коли переможені кращі жінки планети" автора Павлюк Ігор. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Коли переможені кращі жінки планети, Павлюк Ігор» була написана автором - Павлюк Ігор, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Коли переможені кращі жінки планети, Павлюк Ігор" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Павлові Вольвачу

Коли переможені кращі жінки планети
І ти вже спокійний, мов скло під зимовим днем,
Нехай не напишуть про тебе товсті газети,
Бо люди похвалять — то Божа хвала мине.

Життя ж починається там, де набридло жити.
А дикість і ніжність, як пара тісних чобіт.
Нема, як відомо, ні елліна, ані жида.
І котиться поле…
І степом стає в тобі.

І ти відчуваєш, і щось на планеті значиш,
Як соло, як сало із дядьком цибульним. О.
Якщо не напасти, то можеш хоч дати здачі
Й прославити прізвище в світі на ук-юк, а чи на —ко.

Поспати на сіні і кров виноградну змити
З руків'я ножа, що голісінький, наче дощ.
Настала пора, коли помирають міти,
У нас помирають, а ми вже посеред площ.

За правом інстинкту научимо час вертатись
Туди, де сніжинки — прапращури юних зір.
Народження — свято і похорон. Також свято.
Життя ж — то робота, і каторга — монастир.

Жінки не минають.
З медовим відтінком шкіри
Вертаються й мучать
І вводять планету в раж.
Буває, приходить замість надії віра
І замість любові —
Точковий масаж.

І плаче від сміху Мамай,
І ржавіють зливи.
І поїзд по струнах летить за пороги хиж.
Дніпро відгорів.
Тепер він уже, як пиво,
Яке ти із пляшок замість горілки п'єш.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Коли переможені кращі жінки планети, Павлюк Ігор», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Коли переможені кращі жінки планети, Павлюк Ігор"