Книги Українською Мовою » 💙 Жіночий роман » Вмій програвати, Рія Тас 📚 - Українською

Читати книгу - "Вмій програвати, Рія Тас"

145
0
24.04.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Вмій програвати" автора Рія Тас. Жанр книги: 💙 Жіночий роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Вмій програвати, Рія Тас - Читати Книгу (читати книги) 📘 Онлайн Українською Мовою 💙💛 Безкоштовно. Скачати книги у форматі PDF, EPUB, FB2 українською

0
0
00

Рія Тас
Електронна книга українською мовою «Вмій програвати, Рія Тас» була написана автором - Рія Тас, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Жіночий роман".
Поділитися книгою "Вмій програвати, Рія Тас" в соціальних мережах: 

"Вмій програвати" - це захоплююча історія про шлях до перемоги через прийняття поразок і навчання на помилках. Головний герой, молодий спортсмен, переживає багато випробувань на своєму шляху до досягнення вершини в спортивній кар'єрі. Проте кожна поразка відкриває перед ним нові можливості для зростання та розвитку.

Авторка книги, Рія Тас, - відома українська письменниця, яка спеціалізується на створенні книг для молоді. Її твори завжди наповнені натхненням та мудрістю, спрямовані на розвиток особистості та виховання позитивних життєвих цінностей.

Сайт readukrainianbooks.com - це неоціненний ресурс для всіх, хто цінує українську літературу. Тут ви знайдете широкий вибір книг різних жанрів та тематик, які не тільки розважать вас, але й надихнуть та допоможуть розширити свої знання та світогляд. Читання українських книг - це спосіб підтримати українських авторів та відчути спільність з українською культурою та мовою.


Читати ще книги автора Рія Тас на нашому сайті:

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 62
Перейти на сторінку:
Розділ 1. Привіт, лисичко!

Оля

Будильник вже втрете нагадує про себе, але я наполегливо його ігнорую. Ніяк не хочу вилазити з під теплої ковдри. Мій організм не готовий до такого. Субота – це день відпочинку, мій законний вихідний, а я маю їхати на роботу. Коли чую набридливу мелодію знову відкриваю одне око потім інше, потягуюся та намагаюся встати з ліжка, як важко мені не було б це зробити.

Поки Ніка ще спить, а Марго чаклує на кухні прямую до ванної кімнати. Жити з двома різними дівчатами буває дуже складно, але я не скаржусь, бо дуже люблю їх і вдячна їм, що вони теплять мій жахливий характер, а ще я можу розраховувати на їхню підтримку та допомогу.

Ми троє і всі дуже різні. Ніка – чуттєва, ніжна, хоче здаватися тією ким вона насправді не є. З дівчиною я знайома близько півтора місяці, згадую як вперше побачила її заплакану на лавці у парку і не змогла пройти байдуже, вона так гірко плакала, що я довго не могла зрозуміти, що вона говорить та яка причина її сліз, але як виявилася причина її сліз - чоловік. Чоловіки ще ті козли, їм краще не вірити.

Марго – творча натура, дуже спокійна, сором’язлива. З Марго ми знайомі вже два роки та разом орендуємо житло, познайомилися випадково, дівчина вступила у той у університет, де навчалася я і в одній зі студентських груп написала, що шукає співмешканку для спільної оренди квартири, я не довго думаючи написала її.

Ми довго притиралися один до одного, інколи мені хотілося вбити її. Я запальна, завжди говорю що на умі, намагаюся бути з усіма відвертою та гостра на язик. Тепер я думаю зрозуміло чому мені було важко будувати спільний побут з Маргошою, бо на дівчину як тільки голос повисиш, а в мене таке буває та одразу до сліз. Але з часом у нас з’явився баланс, ми йшли на поступки один одній, тепер Маргоша є невід’ємною частиною мого життя.

У мене не багато друзів, але якщо я впустила людино до себе близько то це назавжди так і з моїми дівчатами. Хоча совість мене інколи гризе, що я з ними не повністю чесна.

Прохолодний душ бадьорить, сон рукою зняло. Загальному на свій збір витрачаю близько півтори години. У відображенні дзеркала на мене дивиться приваблива, зібрана дівчина з гарними формами та рисами обличчя.

Я завжди подобаюся протилежній статі та вмію цим користуватися, коли потрібно. Обводжу губи червоною помадою і готово. Спідниця обтягує мої стегна, біла блузка з невеличким вирізом додає родзинки та загадковості і наостанок декілька капель моїх улюблених парфумів.

- Снідати будеш ? – одразу звертається до мене  Маргоша, як тільки я переступаю поріг кухні, дівчина жує печиво та переписується з Владом - своїм хлопцем. Що це саме Влад я впевнена на всі сто відсотків, бо лише коли вона йому пише, то так чарівно та загадково посміхається.

- Ні не буду, лише каву.

- А ти не бачила хто це вчора нашу Ніку підвозив? – відкладає телефон і дивиться на мене так ніби я на допиті, навіть трохи лячно, скільки напору. Маргоша з вагітністю стала іншою її все цікавить, все потрібно знати,  чимось схожа на мене, бо саме мені треба все знати, завжди.

- Ні, я вчора напевне вже годин у вісім виробилася. Директор агенції дістав цілий день вчора ганяв притому, що я йому не підпорядковуюся а тепер ще й вимагає у суботу працювати.

- Ох, може іншу роботу пошукає, бо після цієї ти така завжди втомлена повертаєшся, а ще зла – коли дівчина говорить останню фразу посміхається.

Тому що інколи вона говорить, що я завжди зла та сувора, ніби такою і народилася,  але тут все просто я скорпіон. Хоч всі і вважають, що скорпіони – злі, конфліктні і злопам’ятні люди, то це не так, можливо хіба що трішки. А взагалі я завжди чесна, вірна, віддана за своє уб’ю, якщо треба.

Я сильна натура. Я можу бути ніжною також, хоч багато хто говорить, що це не про мене, але це не правда. Для мене завжди важлива чесність, це як пунтик у мої голові. Я відчуваю брехню, і якщо мені брешуть, то це все розлучення та дівоче призвіще.

- Ні, звичайно тут хоч і роботи багато, зате заробіттня плата висока. Мені вистачає на себе ще й мамі відправити.

Я майже всі гроші відправляю матері для себе лишаю мінімум. Маргоші легко сказати звільнися, її батьки досить забезпечені допомагають її і Влад також. Хоча не дивлячись, що у Марго завжди є кошти та підтримка дівчина підробляє офіціанткою і це викликає повагу у її бік.

Я за роки свого життя мала багато підробітків від продавця – консультанта косметичного магазину до менеджера по роботі з клієнтами, навіть займалася вигулом собак я вам скажу ще те задоволення, особливо якщо ти гуляєш з мастифом більшим за тебе у два з половиною рази.

Насправді, я дуже люблю тварин, а особливо собак, але вигулювати чужих, які тебе не завжди слухаються, біжать по всіх можливих кущах, калюжак та заборонених територіях, а ти за ним, як навіжена.

 Роботи було багато та різної, бо гроші треба було якось заробляти, навіть за такий досвід що у мене був я вдячна, він мене закаляв, тепер я готова до всього.

Останній рік я працюю у дизайнерському бюро помічницею головного дизайнера. Робота не з легких, але я набираюся досвіду, проекти хоч і складні зате цікаві.

Я ще з дитинства мріяла стати модельєром шила одяг на ляльок, малювала, але коли вступила до університету чотири роки тому то обрала для себе напрямок  web- дизайн.

Деякий період, коли не могла бути фізично працювати, то робила це з дому, типу щось фрілансу. То прокачала свої скіли, як дизайнера, але на роботу без  досвіду ніхто не хотів брати за спеціальністю, а досвіду на фрілансі було замало.  Тому і приходилось деякий час працювати там де пропонували, було дуже складно, але я не жалілася.

- Дівчата, привіт – нашу розмову пориває вже зібрана Ніка, яка сьогодні також працює.

Далі ми обговорюємо кавалера Ніки та її складний вчорашній день.  Після ранкових посиденьок. Ми з Нікою збираємося на роботу, а Марго готується до побачення. Але біля під’їзду нас чекає сюрприз, а точніше Ніку у вигляді Максима Тітова – це кохання всього життя дівчини. Симпатичний, мужній, зрілий, але не у моєму смаку.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 62
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Вмій програвати, Рія Тас», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Вмій програвати, Рія Тас"