Книги Українською Мовою » 💙 Любовне фентезі » Зрадник, проклятий та демон, Рита Адлер 📚 - Українською

Читати книгу - "Зрадник, проклятий та демон, Рита Адлер"

124
0
21.06.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Зрадник, проклятий та демон" автора Рита Адлер. Жанр книги: 💙 Любовне фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Зрадник, проклятий та демон, Рита Адлер» була написана автором - Рита Адлер, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Любовне фентезі".
Поділитися книгою "Зрадник, проклятий та демон, Рита Адлер" в соціальних мережах: 

Привіт, дорогі читачі! Я, Рита Адлер, з радістю представляю вам свою нову книгу "Зрадник, проклятий та демон". Це історія, що захоплює з перших сторінок і занурює у світ інтриг, магії та неймовірних пригод. 📚✨

У центрі сюжету – три долі, які переплелися у вічному конфлікті добра і зла. Головний герой, зрадник, стає на шлях спокути, але його минуле не дозволяє просто забути все, що було. Проклятий, змушений шукати порятунок від свого тяжкого тягаря, і демон, чия темна сутність протистоїть усім спробам змінити долю, створюють неймовірно динамічний трикутник подій і стосунків. Кожен з них має свої мотиви і таємниці, які поступово розкриваються перед читачем, занурюючи його у вир емоцій та несподіваних поворотів.

Тема книги охоплює такі важливі аспекти, як спокута, внутрішня боротьба, і пошук свого справжнього "я". Це історія про те, як важливо залишатися вірним собі, навіть коли всі обставини проти тебе, і як іноді навіть найтемніші серця можуть знайти світло.

Про автора. Я народилася і виросла в Україні, де література завжди була моєю пристрастю. Мої перші спроби пера з’явилися ще в дитинстві, і з тих пір я не припиняю писати. Кожна моя книга – це відображення моїх думок, почуттів і мрій. Я прагну створювати історії, які не лише розважають, але й надихають читачів на роздуми та самоаналіз.

На readukrainianbooks.com ви маєте чудову можливість читати книги онлайн безкоштовно і без реєстрації. На сайті зібрані бестселери і найкращі книги світу українською мовою. Це ідеальне місце для тих, хто цінує якісну літературу і хоче підтримати розвиток української мови. 📖💙

Читання книг українською мовою має величезне значення для розвитку нашої культури і збереження мовної ідентичності. Кожна книга, прочитана рідною мовою, допомагає збагачувати словниковий запас, покращувати мовні навички і поглиблювати розуміння нашої історії та традицій. Слухання книг українською – це ще один чудовий спосіб зануритися у світ літератури навіть у найзавантаженіші дні. 🎧📚

На readukrainianbooks.com ви знайдете безліч захоплюючих історій на будь-який смак. Не пропустіть нагоду познайомитися з неймовірними пригодами і долями героїв книги "Зрадник, проклятий та демон". Відкрийте для себе нові світи, розширюйте горизонти і насолоджуйтесь кожною сторінкою цієї незабутньої історії. 🌟

З любов'ю до літератури та читачів, Рита Адлер 💫

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 67
Перейти на сторінку:
Глава 1. Подарунок на повноліття

Якщо ви не в темі, й, почувши: обожнюю кінк-вечірки, думаєте про людину, що вона дуже розпусна й зациклена на любощах – то трохи помиляєтеся. Бо можу розповісти про себе ( а хіба можна розповідати про когось ще?) – занадто стримана, уважна, перебірлива, ще трохи слухняна та піддаюся впливу батьків, а найголовніше й найдивніше у моєму стані – досі цнотлива, хоча… кілька вечірок таки відвідала і навіть зустріла там свого нового хлопця - Олега. Він був у образі авторемонтника, звичайно, але виглядав дуже круто: синій засалений комбінезон, усе тіло у темних смугах, на обличчі тижнева небритість, замальовано чорним кілька передніх зубів, ріжки, сформовані із розкуйовдженого волосся - тож саме це мене в ньому і підкупило. Хоча я й хотіла демона, але насправді не знала, як той мав би виглядати в реальності, й обрала цього.

- Привіт, я Олег, - спокуслива щербата посмішка плюс обведені чорним повіки – і я у його владі.

- Привіт, я Настя, - буркнула я і помахала перед обличчям пальцем, що означало: близькості не буде.

Не цього разу.

 

Я ніколи не мала надреальних амбіцій.

Мені просто поталанило – ще від народження я мала все, про що тільки можна було мріяти в моєму віці - красу, здоров’я, свободу розпоряджатися вільним часом.

До того ж я була єдиною донькою досить заможних та прогресивних батьків.

Тому  гадала, що ще дуже довго зможу насолоджуватися своїм прекрасним безтурботним життям, поринатиму в пригоди й нарешті реалізую мрію – впаду в обійми демона, або ж він впаде в мої, як уже там між нами вийде.

 

Але доля підкинула мені несподіваний сюрприз.

Ще два роки тому, на повноліття, батьки подарували мені власні дворівневі апартаменти, але я не поспішала там оселятися, бо ще не вповні відчувала свою спроможність брати кермо долі у власні руки. Було так приємно, що хтось везе…

Та вже наступного року отримала власне авто і теж їздила обережно.

- Мабуть, тобі потрібно сміливіше брати на себе відповідальність, - натякав тато, пропонуючи мені то очолити якийсь відділ на нашій фірмі, то хоча б приміряти на себе крісло у кабінеті зама.

- Ще буде для того час, - безтурботно відмахувалася я, спала до післяобіддя та займалася казна-чим, таємно мріючи про надійне плече, на яке я покладу свою тендітну голівку.

- Звісно, доню, - якось натягнуто посміхалася мама і глибоко зітхала. – Ми ж колись поїдемо у ту далеку подорож, тільки удвох? – самими вустами питала в тата.

- Звісно, моя люба, коли наша Настя міцно стоятиме на власних ногах.

- Волію стояти на платформі, - зухвало кидала я, відразу ж морщачи носа та посміхаючись і почуваючи себе дитиною.

 

Бо як же добре бути дитиною та якомога довше не випурхувати із теплого й зручного батьківського гнізда!

 

Але коли ти вже справді доросле пташеня, а твої батьки – кобці, то рано чи пізно вони викинуть тебе звідти самі.

Так і сталося. Й було то доволі жорстко й навіть жорстоко…

 

На своє двадцятиліття я хотіла автівку із функцією вертикального польоту, або землогриза – щоб можна було подорожувати під товщею ґрунту; можливо, ще сукню із живих пелюсток троянд, або с-вечірку в прозорій кулі на дні океану, аби довкола мене плавали акули й восьминоги, право набити перше в своєму житті тату – на шиї, політ крізь Чорну діру у космосі, обійми справжнього демона, досвід прийому потужних галюциногенів у компанії прибульців із іншої планети, участь у перестрілці двох войовничо налаштованих угрупувань чоловіків, звичайно ж, за мене…

Проте мої батьки знову вчинили стандартно та подарували мені власний будинок і, як потім виявилося, на цей раз справді повну свободу - розпоряджатися життям на власний розсуд.

 

Повну свободу, аби ж то!

 

 Олег, мій хлопець, із яким ми продовжували зустрічатися навіть після вечірки, навіть тоді, коли, знявши увесь той маскарад, він виявився собі звичайним, на день народження не прийшов.

Зате прислав у подарунок букет.

- Якийсь злидар, - невдоволено буркнув батько, коли я внесла в кімнату мерехтливі ігорнії.- Я хотів би собі зіркового зятя.

- Це ж треба, такі гарні квіти, Насте, - мама була на диво збуджена, я навіть помітила у її очах хворобливий блиск.

- Надіюся, ти дуже скоро зустрінеш когось кращого та будеш здатна це зрозуміти, - погляд тата похмурнів.

- Надійся! – пирхнула я.

- А я тим часом спробую зробити усе від мене залежне, аби ти не припустилася помилки…

- Любий, ти ж пам’ятаєш про головну умову? – перебила на півслові мама.

- Яка ще умова? – тепер збудилася я, мені справді було дуже цікаво.

- Та там щось про справжню сепарацію, - тато відвів погляд убік.

- Про чию сепарацію? Хто тут у нас ще не сепарувався?

- Та все нормально, Насте. Буде як буде. Дозвольмо своїм внутрішнім радарам привести нас туди, де ми справді почуватимемося щасливими.

- Кажи про себе, - я різко обрубала маму, бо говорила вона про себе, і я дуже не любила усіх тих узагальнень – «ми», «вони». – І де ж ти почуватимешся щасливою?

- Беру за це відповідальність…

Решта святкового застілля пройшла по-традиційному, у тісному сімейному колі, де я – пташеня-переросток: батьки намагаються мене чомусь навчити, хоча і дуже делікатно та обережно, я – не стримуючись та не обираючи способи чинити цьому опір та не зважаючи на їх почуття: дитина.

Після десерту, сівши у транс-атмосферну капсулу, ми швидко опинилися біля воріт мого нового помешкання.

Двоповерхова вілла з верандою та широким ганком стояла посеред охайного двору, по периметру крізь ковану решітку просочувалися зелені кущі жасмину, що згодом мали розквітнути запашними білими суцвіттями, біля порогу стояв штат обслуговуючого персоналу у чорно-червоній уніформі.

 

- Сподіваємось, що ти тут недовго залишатимешся сама, - поцілувала мене мама, віддаючи ключа.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 67
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Зрадник, проклятий та демон, Рита Адлер», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Зрадник, проклятий та демон, Рита Адлер"