Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Нескорене серце: принцеса Ютен-Дора, Юліана Чава 📚 - Українською

Читати книгу - "Нескорене серце: принцеса Ютен-Дора, Юліана Чава"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Нескорене серце: принцеса Ютен-Дора" автора Юліана Чава. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Нескорене серце: принцеса Ютен-Дора, Юліана Чава» була написана автором - Юліана Чава, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Фентезі".
Поділитися книгою "Нескорене серце: принцеса Ютен-Дора, Юліана Чава" в соціальних мережах: 
Я звичайна студентка університету в Києві. Але, одного разу, я випадково опиняюся в іншому світі, де всі вважають, що я – принцеса і чарівниця. Головним моїм завданням є повернутися додому, але згодом я дізнаюсь про існування однієї розпещеної відьми, яка намагається мене спіймати. Але навіщо я їй і як я опинилась у цьому чудернацькому світі? Навіть якщо знайдеться спосіб повернутись додому, то чи зможу я залишити у чарівному світі декого особливого для мого серця?..

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 40
Перейти на сторінку:
Розділ 1. У печері

Настав ранок. Я збадьорююся чашечкою кави і похапцем збираюся до університету.

– Діано, не забудь ключі! – гукнула мама.

– Дякую, мамо! – відповідаю я і беру срібні ключики з брелком у формі червоного дельфінчика.

Останній погляд у дзеркало. Звідти на мене дивиться струнка кароока двадцятирічна дівчина з довгим чорним-чорним прямим волоссям і світлою шкірою.

Поспіхом вибігаю з квартири, ліфтом спускаюся з сімнадцятого поверху на перший. На небі ясно сяє золоте сонечко, яке кожного дня дає все більше і більше тепла. Увесь Київ повільно розквітає барвами тисяч квітів і дерев. Невгамовні люди поспішають: хто – на роботу, хто – на навчання. Понеділок лише починається, але люди вже метушаться у своїх справах. 

Я підбігаю до станції метро, де мене вже чекає не дуже високий, проте стрункий юнак з рудуватим волоссям і блакитними очима. На його обличчі сяє щира усмішка, якою він мене завжди зустрічає. Це Зорян – мій друг дитинства. Ми познайомилися ще в школі і досі дружимо, навіть вчимося в одному університеті. Він дуже товариський і балакучий. Зорян завжди готовий допомогти мені, ще зі школи був дуже відповідальним, хоч ми обоє вчилися посередньо.

– Привіт, Діано!                        

– Привіт!

– Давай швидше, завжди ти запізнюєшся, – хлопець вдає, що не на сміх розсердився, але я дуже добре знаю, що він, аби побазікати зі мною, був би готовий не лише запізнитися, а й взагалі не прийти до університету. – Знаєш, що я вчора знайшов?

– Що?

– Якусь дуже дивну книжку. Я хотів її почитати, але в середині були лише якісь дивні літери. В онлайн-перекладачі я не знайшов жодної схожої мови на цю! Та й сторінки були такі пошарпані, неначе цій книзі вже багато років.

– Де ти її взяв? – дивуюся я.

– На лавці біля автобусної зупинки.

– Може, її хтось загубив, а ти отак просто собі забрав.

– В будь-якому разі я віддам її тобі.

– Чому це мені?

– Ти ж вивчаєш історію, якісь там мови, може, ти розберешся з цими ієрогліфами, – хлопець дістає невелику книгу у темно-синій з фіолетовим відливом палітурці. – Ось, візьми. Завтра чекатиму від тебе звіт про що ти дізналася.

– Не посміхайся так! – гукнула я навздогін Зоряну, який вже вирвався вперед і втопився серед натовпу людей. – Зоряне, Зоряне… - стиха бурмочу собі під носа і ховаю книгу в рюкзак. Потрібно поспішати, а-то точно запізнюся на пари.            

Загалом, сьогоднішній день пройшов точнісінько так само, як і всі інші дні прекрасного квітня. Викладачі розповідали цікаві лекції, а студенти поспіхом записували усе, що тільки могли встигнути, в обідню перерву між парами я зустрілася з подружками, і ми пішли до кафе, а потім знову пари. День неспішно танув у заході сонця, а я знову їхала додому у метро.

– О, доню, ти вже повернулася! – гукнула мама.

– Так, привіт! – відповіла я. Сьогодні я стомилася трохи більше, ніж зазвичай. Добре, що більшість завдань на завтра я встигла зробити на вихідних.

Повечерявши, беруся за завдання, а коли закінчую, помічаю, що вже майже дванадцята година.

– Ох, все одно я засиділася за уроками… – Лягла у ліжко, заплющила очі, але в голові постійно виринає образ книги Зоряна. Якби там не було, все-таки, мені ж цікаво, що за книгу він викопав на автобусній зупинці. Я піднялася і ввімкнула світло, дістала книгу, яка досі лежала, сумуючи на одинці, в рюкзаку. – Важкенька… – Промовила я.

Розгорнувши книгу, я побачила, як на злегка пожовтілих цупких сторінках красуються закручені дивакуваті символи. Певно, в жодній країні люди не пишуть такими заплутаними буквами чи то ієрогліфами. Здавалося, кожен вигин лінії означає окремий звук.

Я погортала кілька сторінок, зрозумівши, що все одно нічого не зможу прочитати, поклала книгу на тумбу біля ліжка і лягла спати.

 

Настав ранок, а разом з ним і новий день, який починався точнісінько, як будь-який будній насичений справами день. Я приготувала сніданок, прийняла душ, обрала наряд. Сьогодні я одягнула світло-блакитні джинси, рожеву футболку з якимось малюнком, чорну легку куртку і чорні кросівки. Такий собі в мене буденний стиль.

– Доню, як твоє навчання? – запитала мама, коли я поспіхом доїдала свій омлет.

– Усе добре. Вибач, я вже поспішаю.

– Щасти тобі! – промовила вона, коли я вже зав’язувала шнурки.

– Тобі і тату теж! – гукнула я і вилетіла з квартири до ліфта. Як завжди, я запізнююсь, у цьому Зорян точно правий. Немає жодного дня, щоб я не спізнювалася то на навчання, то ще куди-небудь. Може, це якийсь особливий вид карми? Але мені вже ніколи про це думати, заходжу у ліфт і натискаю звичну кнопку з цифрою «один». Він починає плавно спускатися донизу.

Раптом, ліфт різко зупинився, і в ньому зникло світло.

– О, ні! Тільки не це! – закричала я. Не вистачало мені сьогодні ще застрягти у ліфті. Мама мені побажала везіння, чому ж мені не пощастило? Ще й дуже не пощастило! До метро потрібно йти близько п’ятнадцяти хвилин, до пар залишилося пів години, а ремонтники ще невідомо, коли приїдуть.

Недовго думаючи, я ввімкнула ліхтарика на телефоні. Якщо мені і доведеться сидіти у ліфті, то хоча б з мінімальним комфортом. А ще мені варто було б зателефонувати хоча б батькам, адже я не знаю номеру ремонтників. Та щойно я засвітила ліхтаря і роззирнулася навкруги, подумала, що мені мариться. Я стояла посеред сірої печери, де на стелі гострими іклами стирчали сталактити, а навпроти них від світла зблискували гострі, мов голки сталагміти.

– О, Боже… Де це я?.. – Прошепотіла і ненароком боляче спіткнулась об щось дуже тверде. Поглянувши під ноги, я побачила залізні рейки, як для потягів. То я не просто у печері, я у шахті?! Може, я лишень сплю? Або через зупинку ліфта в мене потьмарило розум?  Та, ні, не може такого бути! Як я сюди потрапила?

Тисячі думок крутилися в моїй голові одночасно, але жодна не могла пояснити, як я тут опинилася. Раптом, я почула чоловічі голоси і потворні скиглення, які супроводжувалися скриплячими звуками і гучним брязканням.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 40
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Нескорене серце: принцеса Ютен-Дора, Юліана Чава», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Нескорене серце: принцеса Ютен-Дора, Юліана Чава"