Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » Забула внучка в баби черевички… 📚 - Українською

Читати книгу - "Забула внучка в баби черевички…"

201
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Забула внучка в баби черевички…" автора Станіслав Чернілевський. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Забула внучка в баби черевички…» була написана автором - Станіслав Чернілевський, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники".
Поділитися книгою "Забула внучка в баби черевички…" в соціальних мережах: 

Станіслав Чернілевський, як ніхто інший, прекрасно вміє описати у своїх віршах інтимну та родинну лірику. Читати онлайн вірш «Забула внучка в баби черевички…» Станіслава Чернілевського українською мовою можна у нашій віртуальній бібліотеці.

У своєму творі автор досить гарно описує відносини бабусі та внучки. Насправді, мало є у світовій літературі подібних сюжетыв, тому поет вирішив написати саме на таку тему.

Досить тонко автор підкреслює, хто така бабуся в житті маленької внучки. Не дивлячись на те, що вірш невеликий, він явно описує прекрасно те, як відноситься бабуся до родичів. 

Як саме описує автор всі ці теплі стосунки і як він розповідає про саму маленьку дівчинку, ви зможете дізнатися, коли вирішите скачати вірш «Забула внучка в баби черевички…» Станіслава Чернілевського безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у нашій віртуальній бібліотеці у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Вірш “Забула внучка в баби черевички…” Станіслава Чернілевського.

Приємного читання!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Забула внучка в баби черевички... Станіслав Чернілевський Забула внучка в баби черевички... Дитячим сміхом бризнувши в зело, За повелінням вікової звички Перекотилось літо за село. Махнуло рученя на бензовозі – І курява вляглась після коліс. А бабка все стояла на дорозі, Хустинкою торкаючись до сліз. І вийшли в небо зорі-жаровички, І тихо бабка посеред села Малесенькі дитячі черевички У спорожнілу хату занесла. Лягла собі. І світло не світила. Торкнулась черевичків перед сном — І осінь їй тихенько опустила Горіховий листок перед вікном.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Забула внучка в баби черевички…», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Забула внучка в баби черевички…» жанру - 💛 Шкільні підручники:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Забула внучка в баби черевички…"