Читати книгу - "Квартет"

190
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Квартет" автора Іван Крилов. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники / 💙 Дитячі книги / 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Квартет» була написана автором - Іван Крилов, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники / 💙 Дитячі книги / 💙 Класика".
Поділитися книгою "Квартет" в соціальних мережах: 

“Квартет” – байка І. А. Крилова, написана раніше квітня 1811 року, вперше видана в 1811 році в збірці “Нові байки”.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Квартет Іван Крилов Перекладач: Ф. Скляр Вигадниця Мартишка, Осел, Козел Та клишоногий Мишка Затіяли Квартет заграть. Дві скрипки, ноти, бас і альт дістали Й під липу в лузі посідали, Щоб світ мистецтвом чарувать. Ударили в смички,— ладу ж дарма шукать! "Стій, братця, стій! — кричить їм Мавпа,— постривайте! Хіба заграєм так? Інакше посідайте. Ти з басом, Мишечко, сідай проти альта, Я, прима, сяду проти втори; Тоді вже піде музика не та: У танець підуть ліс і гори!" Знов сіли, почали Квартет; А діло все не йде вперед. "Стривайте ж, я знайшов секрет,- Кричить Осел,— усе в нас піде ладом, Як поряд сядем". Послухали Осла, поважно сіли в ряд; А все-таки Квартет не йде на лад. Ще гірше, ніж раніш, пішли між ними чвари І свари, Кому і як сідать. Припало Солов'ю якраз там пролітать, До нього всі вдались, як до свого спасіння: "Будь ласка,— мовили,— таж наберись терпіння, Допоможи Квартет улаштувать, І ноти й інструмент зуміли ми дістать, Скажи лиш, як сідать!" "Щоб буть музи?кою, потрібне тут уміння Та трохи тонших би ушей,- Їм одмовляє Соловей,- Тож, як сідати — сварки марні, Бо з вас музики незугарні".

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Квартет», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Квартет"