Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » Захочеш і будеш 📚 - Українською

Читати книгу - "Захочеш і будеш"

252
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Захочеш і будеш" автора Олег Ольжич. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники / 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Захочеш і будеш» була написана автором - Олег Ольжич, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники / 💙 Класика".
Поділитися книгою "Захочеш і будеш" в соціальних мережах: 

«Захочеш – і будеш» — дев’ятий вірш Олега Ольжича із циклу «Незнаному Воякові», в якому поет звертається до кожного з нас, переконуючи, що все в житті залежить від нас самих, від нашого вольового рішення.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Захочеш і будеш!.. Олег Ольжич Захочеш і будеш! В людині, затям, Лежить невідгадана сила — Зрослась небезпека з відважним життям, Як з тілом смертельника крила. ...Вперед, Україно! В Тебе — тяжкі стопи, Пожари хат димляться з-під них. Ні Росії, ні Європі Не зрозуміти синів Твоїх!.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Захочеш і будеш», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Захочеш і будеш"