Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » Теплі слова 📚 - Українською

Читати книгу - "Теплі слова"

272
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Теплі слова" автора Василь Голобородько. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники / 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Теплі слова» була написана автором - Василь Голобородько, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники / 💙 Класика".
Поділитися книгою "Теплі слова" в соціальних мережах: 

“Теплі слова” — вірш Василя Голобородька, написаний 1995 року.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Василь Голобородько Василь Голобородько Співаймо пісні про кохання,
щоб не вмерло слово "Дунай",

гуляймо весілля своїм дітям,
щоб не вмерло слово "коровай",

розповідаймо казки своїм онукам,
щоб не вмерло слово "Змій" —

наповнюймо
цей холодний всесвіт
теплими словами нашої мови,
які народжуються разом із диханням.

лютий 1995

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Теплі слова», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Теплі слова"