Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » Ніч… а човен — як срібний птах… 📚 - Українською

Читати книгу - "Ніч… а човен — як срібний птах…"

225
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Ніч… а човен — як срібний птах…" автора Євген Плужник. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники / 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Ніч… а човен — як срібний птах…» була написана автором - Євген Плужник, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники / 💙 Класика".
Поділитися книгою "Ніч… а човен — як срібний птах…" в соціальних мережах: 

“Ніч… а човен — як срібний птах…” – вірш Євгена Плужника.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Ніч... а човен — як срібний птах...
Євген Плужник
Ніч... а човен — як срібний птах!..
(Що слова, коли серце повне!)
...Не спіши, не лети по сяйних світах,
Мій малий ненадійний човне!
І над нами, й під нами горять світи...
І внизу, і вгорі глибини...
О, який же прекрасний ти,
Світе єдиний!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Ніч… а човен — як срібний птах…», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Ніч… а човен — як срібний птах…"