Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » Лисиця і виноград 📚 - Українською

Читати книгу - "Лисиця і виноград"

239
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Лисиця і виноград" автора Езоп. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Лисиця і виноград» була написана автором - Езоп, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники".
Поділитися книгою "Лисиця і виноград" в соціальних мережах: 

Лисиця намагалася дістати виноград, але ягоди були надто високо. Вона так і не скуштувала їх.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Лисиця і виноград
Езоп

Молода Лисиця побачила, що з виноградної лози звисають грона, і захотіла дістати їх, але не змогла. Відходячи, сказала сама до себе:
— Вони кислі!
Так і в людей буває. Коли хто неспроможний досягти чогось, посилається на обставини.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Лисиця і виноград», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Лисиця і виноград"