Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » Господи, гніву пречистого… 📚 - Українською

Читати книгу - "Господи, гніву пречистого…"

244
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Господи, гніву пречистого…" автора Василь Стус. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники / 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Господи, гніву пречистого…» була написана автором - Василь Стус, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники / 💙 Класика".
Поділитися книгою "Господи, гніву пречистого…" в соціальних мережах: 

Вірш “Господи, гніву пречистого” про силу і незламність самого Василя Стуса. Він утверджує впевне­ність у можливості вистояти, не зрадивши себе й своїх переконань.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Василь Стус Василь Стус Господи, гніву пречистого
благаю — не май за зле.
Де не стоятиму — вистою.
Спасибі за те, що мале
людське життя, хоч надією
довжу його в віки.
Думою тугу розвіюю,
щоб був я завжди такий,
яким мене мати вродила
і благословила в світи.
І добре, що не зуміла
мене від біди вберегти.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Господи, гніву пречистого…», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Господи, гніву пречистого…"