Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Із пісенних скарбів 📚 - Українською

Читати книгу - "Із пісенних скарбів"

175
0
28.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Із пісенних скарбів" автора Автор невідомий - Народні казки. Жанр книги: 💙 Дитячі книги / 💛 Наука, Освіта. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Із пісенних скарбів» була написана автором - Автор невідомий - Народні казки, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги / 💛 Наука, Освіта".
Поділитися книгою "Із пісенних скарбів" в соціальних мережах: 

«Ой на горі та женці жнуть» та «Стоїть явір над водою» – тексти відомих українських пісень, які входять до скарбниці народної творчості. Традиційні мотиви – любов до України, відвага і сила – є в них центральними.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
ІЗ ПІСЕННИХ СКАРБІВ
Ой, на горі та женці жнуть
Ой, на горі та женці жнуть, А попід горою, Яром-долиною Козаки йдуть. Гей, долиною, Гей, широкою, Козаки йдуть. Попереду Дорошенко Веде своє військо, Військо запорізьке, Хорошенько. Гей, долиною, Гей, широкою, Хорошенько. А позаду Сагайдачний, Що проміняв жінку На тютюн та люльку, Необачний. Гей, долиною, Гей, широкою, Необачний. «Гей, вернися, Сагайдачний, Візьми свою жінку, Віддай тютюн-люльку, Необачний! Гей, долиною, Гей, широкою, Необачний!» «Мені з жінкою не возиться, А тютюн та люлька Козаку в дорозі Знадобиться! Гей, долиною, Гей, широкою, Знадобиться. Гей, хто в лісі, озовися! Та викрешем вогню, Та закурим люльку, Не журися! Гей, долиною, Гей, широкою, Не журися!» Стоїть явір над водою
Стоїть явір над водою, В воду похилився; На козака пригодонька: Козак зажурився. Не хилися, явороньку, Ще ти зелененький! Не журися, козаченьку, Ще ти молоденький! Не рад явір хилитися — Вода корінь миє; Не рад козак журитися — Да серденько ниє! Ой поїде в Московщину Козак молоденький — Оріхове сіделечко І кінь вороненький. Ой поїде в Московщину Да там і загине, Свою рідну Україну Навіки покине. Скаже собі насипати Високу могилу, Скаже собі посадити В головках калину. Будуть пташки прилітати Калиноньку їсти, Будуть йому приносити Од родоньку вісти!..
Оглавление Ой, на горі та женці жнуть Стоїть явір над водою

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Із пісенних скарбів», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Із пісенних скарбів"