Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Яблучна нянька, Народні 📚 - Українською

Читати книгу - "Яблучна нянька, Народні"

62
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Яблучна нянька" автора Народні. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Яблучна нянька, Народні» була написана автором - Народні, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Яблучна нянька, Народні" в соціальних мережах: 
Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com". Популярні книги українською!!!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Яблучна нянька

Навесні на яблуні народилася зелена гусениця-хробачок.

Яблунька цвіла рожевим цвітом, і хробачок дуже тішився, що унього така гарна домівка. Але незабаром він зголоднів, а підживитисянема чим — до яблук ще далеко. Мусив зелене листя хрумати. Листябуло зовсім несмачне. І ніякого різноманіття — на сніданок листя, наобід листя, на вечерю листя.

Якось голодний і сердитий хробачок повз по гілці і раптом побачивзелене яблучко.

— Нарешті! — вигукнув хробачок.

Кинувся до яблучка і відкусив шматочок.

— О-о-о! — розчаровано простогнав хробачок. — Яке ж воно кисле!

— Не сумуй! — сказало йому яблучко. — Я скородостигну!

— А що тобі треба для того, щоб ти швидшедостигло? — запитав хробачок.

— Сонячне тепло, звісно, — замріянопрошепотіло яблучко.

І хробачок став яблучною нянькою: щодня відсовував листя, щобяблучко грілося на сонці, збирав у листочок росу і вмивав його. А воноросло, наливалося соком. І одного дня хробачок вирішив знову йогоскуштувати.

Аж тут яблучко зірвалося з гілки і разом з хробачком упало у траву.Приголомшений хробачок довго сидів у траві, не розуміючи, щосталося. Сидів-сидів, та й заснув. Яблучко гукало свою няньку, алехробачок, обмотавшись тоненькою ниточкою, наче ковдрою, міцноспав у своєму коконі. А яблучко підібрала дівчинка і поклала докошика.

Незабаром з кокона, де спав зелений хробачок, вилетівбілий метелик. Він довго літав над яблунею, шукаючисвоє яблучко. Але так і не знайшов ні свого, ніінших яблук. І досі жоден яблучний хробачокне знає, хто восени забирає усі яблука.

А ти знаєш?


написала Олена Заміховська


намалювала Мар'яна Фляк

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Яблучна нянька, Народні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Яблучна нянька, Народні"