Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Ратобор, Народні 📚 - Українською

Читати книгу - "Ратобор, Народні"

63
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Ратобор" автора Народні. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Ратобор, Народні» була написана автором - Народні, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Ратобор, Народні" в соціальних мережах: 
Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com". Популярні книги українською!!!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

На дивовижній кручі над Дніпром-Славутою височів чудовий палац-фортеця князя Ратобора. Зелений мур, ніби розкриті половинки колючого дивоману. Наїжачені проти недруга. Висока центральна башта закінчувалась прозорим дахом, з-під якого визирали численні срібні дзвони, які постійно посилали у всесвіт дивовижні мелодії.

Любили і поважали Ратобора всі, гуртував він навколо себе у дружньому колі князів з усієї країни. Вороги жахалися одного його імені, бо і найбільше вороже військо князь зупиняв сам, очима. Ніхто не міг звоювати княжі землі, а охочих було багато.

Не єдиним скарбом володів князь, його дружина Мудриця, окрім усіх жіночих зваб, мала незвичайний дар. Всі йшли до неї за порадою-розрадою і не було людини, яка б не отримала дружні поради, осяяні любов’ю і ласкою, і всі труднощі розв’язувались просто і справедливо. Тому ж і назвали її таким ім’ям.

Іще один скарб зігрівав душу Ратобора, та і всіх у князівстві -його сестра Окраса. Такої красуні начебто ще й не було на землі. Здавалося, що це не дівчина, а небесна діва спустилась на землю, освітивши все навколо своєю красою.

Окрім того – тільки вона, єдина в світі могла забрати силу в свого брата, або надати йому подвійної сили. А то й десятирицею, сторицею збільшити сили.

І зло скористалося цим...

Підіслали чужинці, які вже не раз розліталися, як злякані горобці, під поглядом Ратобора - звабника, теж неймовірної краси. І закохалася в нього Окраса... А умовою щасливого кохання було саме оте, сокровенне, що вона могла зробити: забрати силу у брата.

Може, саме про неї дійшла до нас пісня про убивцю-сестру, що в догоду коханому отруїла свого брата...

А Окраса позбавила брата сили захисника рідної землі, сили, яка була найстрашніша для ворогів тим, що об’єднувала всіх оборонців рідного краю. І почався розбрат, ворогам на радість, і на користь, а рідній землі на біду! На згубу!..

Дійшло навіть до братовбивчих війн, яких не знав наш край...

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Ратобор, Народні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Ратобор, Народні"