Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Правда і кривда, Народні 📚 - Українською

Читати книгу - "Правда і кривда, Народні"

50
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Правда і кривда" автора Народні. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Правда і кривда, Народні» була написана автором - Народні, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Правда і кривда, Народні" в соціальних мережах: 
Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com". Популярні книги українською!!!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Коли людство, освячене божою ласкою, тихо і мирно жило на землі, заздрісний і злий дух, мучився миром і злагодою між людьми. Витворив тьму-тьмущу нечисті, що пішли по світу і спідтиха-тиха розтлівали людські душі.

І розлилася гидь по світу, і людство тонуло в болоті нечестивих дій. Страждали і мучились чисті душі, невразимі до зла.

І тоді Бог послав одній благочестивій сім’ї двох діток-близняток, дівчаток: одна-утішниця, розрадниця стражденних, друга несла світло правди, будила совість і добро у заблукалих душах. Батьки знали про призначення доньок і були повні рішучості виховати їх у заданому дусі.

Сполохалася нечисть, почувши небезпеку, підстерегли, коли батько ніс на першу купіль своїм доням непочату воду, вкинули краплю отрути в те відерце, що було у лівій руці. Друге відерце не встигли огидити.

Скупала мати доньок, і отруєна вода дісталась Утішниці.

Росли дівчата, і помітила мати, що одна донька не така, яку провіщав їй Бог. Нещирість, омана, облуда, зрештою просто брехня бриніли в її словах, діях.

Коли настав час послати їх між люди, як призначено, мати пошила різний одяг дочкам, аби люди пізнавали, і не слухали Утішницю.

Пішли дівчата по світу, зустрічали їх за одягом, бо поширилась чутка швидко. Правдосвітлу зустрічали кругом шаною і увагою, і розкривалися очі заблукалим, і прокидалось добро в поснулих.

Та диявол не спав...

Нашептав Утішниці, що зробити.

Коли одної ночі сестри спали в лісовій сторожці, скинувши свої шати, нечиста сила розбудила Утішницю. Вона вкрала одяг Правдосвітлої, а їй лишила свій, і втекла.

Прокинулась, окрадена, і нічого не могла вдіяти іншого, одягла сестрин одяг.

Утішницю стрічали шаною, пани забрали її в палати, так сподобались її речі, одурений люд знов оповила пітьма неправди і зла...

Правдосвітлу гнали скрізь, думаючи, що це від неї зло, про що попереджала чутка... Обідрана, самотня, замучена, бреде вона світом і дотепер...

Тому ще й сьогодні люди не можуть пізнати Правду, бо звикли довіряти очам більше, ніж серцю…

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Правда і кривда, Народні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Правда і кривда, Народні"