Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Материнська любов, Народні 📚 - Українською

Читати книгу - "Материнська любов, Народні"

60
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Материнська любов" автора Народні. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Материнська любов, Народні» була написана автором - Народні, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Материнська любов, Народні" в соціальних мережах: 
Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com". Популярні книги українською!!!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Материнська любов

Якось лисиця, втікаючи від мисливців, забігладуже далеко від своєї домівки. Надворі булавже темна ніч, коли вона повернулася до нори.„Бідолашний мій синочок, — думала лисиця, —певно, зголоднів, мене дожидаючись.” Але лисенятив норі не було.

Злякалася лисиця, вибігла надвір, гукала його, та синне озивався. Пішла вона лісом шукати свою дитину. Укожного звіра запитувала: „Чи не зустрічав ти,бува, мого синочка, лисеняти?”

Вовк похитав головою: „Ні,сестрице, не зустрічав.”

Кабан відповів: „Ні, кумонько, небачив я твого синочка.”

Запитувала лисиця і лося, іведмедя, і борсука, і багатьохінших звірів, та ніхто не мігїї потішити доброю звісткою.

Вже й ранок настав,а лисеняти нема й нема.Аж ось до лисиці озвався старийкрук: „За ким так побиваєшся,сусідко?”

Кинулася до нього лисиця: „Може, тибачив мого синочка?” „Може й бачив.А як виглядає твій синочок?”

„Хутро має руденьке, м'якеньке, носик чорненький,як оксамит, оченята так і світяться, хвостикпухнастий...”

„Ні, твого лисеняти я не бачив,— каркнув крук,— ачужого щойно бачив: таке худюще, очиці маленькі, вухазвисають, ніс брудний, хвіст по землі волочиться...”

„Ой лишенько! — скрикнула лисиця.— Та це ж мій синочок!”„Он як? — здивувався крук.— А ти ж казала, щотвій синочок — красень!” „Так і є! — плачучивід радості, відповіла лисиця.—Хіба ти не знаєш, що для кожноїматері її дитина найгарніша всвіті?!”


намалювала Наталя Фляк

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Материнська любов, Народні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Материнська любов, Народні"