Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Весняна казочка, Народні 📚 - Українською

Читати книгу - "Весняна казочка, Народні"

63
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Весняна казочка" автора Народні. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Весняна казочка, Народні» була написана автором - Народні, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Весняна казочка, Народні" в соціальних мережах: 
Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com". Популярні книги українською!!!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Весняна казочка

Річка була велика, а Струмок — маленький. Річканеквапно котила свої сині хвилі аж до Моря, а струмоккрутився, вертівся, вистрибував, як заєць, і досягавлише до Старої верби, але сподівався добігти колисьдо краю Поля, а там…

Він не знав, що там, він не думав про це, вінпросто біг, долаючи всі перешкоди, не шкодуючисил, пробивався вперед.

“Нічого, — бурмотів він собі під ніс, — нічого, абилише добігти до краю Поля, а там побачимо…”

А на Старій вербі сиділа Ворона, і згори їй булодобре видно і велику Річку, і маленький Струмок, іте, що величезна чорна яма, широко роззявившипащу, залюбки ковтала усі струмки, щойно вонидобігали до краю Поля.

— Кар-кар, і куди ти пнешся, дурненьке, кар-кар,до краю Поля рвешся, кар, до ями, кар, до ями!А Струмок тим часом пробивався крізь крижанубрилу, що заступила йому шлях і не давала бігтидалі, та він вперто шукав у ній хоча бмалесеньку шпаринку.

— Кар-кар, — дерла горло Ворона, раз у раз довбаючигострим дзьобом гілку, на якій сиділа, — озирнися, поглянь,скільки таких, як ти. І всі мчать, до краю Поля поспішають, до ями,кар, до ями! — І тут суха гілка під нею тріснула, і Ворона каменем упалавниз. Лише біля самої землі вона згадала, що може літати, і незграбнозамахавши крилами, полетіла геть, без угаву хрипко каркаючи.

А Струмок послухав Ворону — озирнувся і побачив безліч маленькихструмків, що підстрибували, крутилися, вертілися і наввипередки біглидолиною до краю Поля.

— Гей, друзі! — гукнув Струмок. — Сюди, до мене! Разом веселіше,разом ми міцніші, разом ми ще швидше добіжимо до краю Поля!

І збіглися усі струмки в один могутній Весняний потік, і розколов вінкригу, і в два стрибки добіг до краю Поля, і залив чорну яму,розмив її, і звільнивши ув’язнені вній струмки, увібрав їх у себе, івлився пря-місінько уВелику річку, що сягалааж до Моря!


Написала Ліка Діденко


намалювала Мар'яна Фляк

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Весняна казочка, Народні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Весняна казочка, Народні"