Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Біла королева, Народні 📚 - Українською

Читати книгу - "Біла королева, Народні"

279
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Біла королева" автора Народні. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Біла королева, Народні» була написана автором - Народні, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Біла королева, Народні" в соціальних мережах: 
Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com". Популярні книги українською!!!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Біла королева

Іринка дуже любила малювати. На день народження батькиподарували їй фарби. Іринка поклала їх на стіл, витягнула аркушпаперу і пішла набрати води. Тим часом фарби засперечалися: чий коліркращий? Ось червона фарба і каже:

— Звісно, що червоний, він найяскравіший. Усі найсмачніші фрукти таовочі червоного кольору: помідори, яблука, полуниці, ягоди вишні!

— А зелений?! — каже зелена фарба. — Погляньте за вікно, уся травазелена і листя на деревах та кущах теж! Зелений — це найкращий колір!

— Нічого подібного, — втрутилася синя фарба. — Я — найкраща. Погляньтена синє небо, йому немає краю. Вода, вона теж синя: моря, ріки, озера!

— Що там вода, — каже жовта фарба. — Жовтий — король усім кольорам.Сонце, яке дає всім тепло, — жовте. Світло, яким спалахує лампочка вкімнаті, теж жовте. А зелене листя восени жовтіє.

Не витримала чорна фарба та й каже:

— Послухайте мене. Я найкраща. Я — чорна, як земля на всій планеті.Чорним стає все, що згорає, вугілля теж чорного кольору.

Всі сперечались, окрім білої фарби. Вона мовчала.

— Біла, чого ти мовчиш? —глузували з неї інші кольори. —Ти така ж біла, як цей аркуш.Хоч що тобою намалюєш —однаково не будевидно!

До кімнати повернулась Іринка. Вона вмостилась у кріслі,витягнула пензлик і почала малювати. Спочатку намалювалазелену галявину. Ох і пишалась зелена фарба! Потім — синєнебо, потім — жовте сонце, потім хатку з червоним дахом. Вонавикористала всі кольори, крім білого. Біла фарба геть похнюпилась.За декілька хвилин, коли фарби на папері підсохли, Іринка відкрилабаночку білої фарби. Усі затамували подих. Іринка вмакнулапензлик у білу фарбу і... Зелена галявина розцвіла десяткомбілих ромашок, на ній паслись овечки, небо вкрилось кудлатимибілими хмарами, а з червоного димаря повалив білий дим.Малюнок вийшов дуже гарний. Іринка задоволено витерларуки і показала роботу батькам. А серед фарб з’явиласьнова королева — Біла.


написала Яна Стадник


намалювала Наталя Фляк

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Біла королева, Народні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Біла королева, Народні"