Книги Українською Мовою » 💙 Дім, Сім'я » Здорова, щаслива, сексуальна. Мудрість аюверди для сучасної жінки 📚 - Українською

Читати книгу - "Здорова, щаслива, сексуальна. Мудрість аюверди для сучасної жінки"

578
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Здорова, щаслива, сексуальна. Мудрість аюверди для сучасної жінки" автора Кейті Сілкокс. Жанр книги: 💙 Дім, Сім'я / 💛 Наука, Освіта. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Здорова, щаслива, сексуальна. Мудрість аюверди для сучасної жінки» була написана автором - Кейті Сілкокс, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дім, Сім'я / 💛 Наука, Освіта".
Поділитися книгою "Здорова, щаслива, сексуальна. Мудрість аюверди для сучасної жінки" в соціальних мережах: 

Якщо ви нічого не знаєте про аюрведу, але прагнете змінити своє життя – зверніться до Кеті Сілкокс. Вона пройшла власний шлях удосконалення та знає все про труднощі перевтілення, пошук життєвого балансу і зміцнення жіночого здоров’я. Журнал Origin включив її до списку «70 йогів, які змінили світ».

Аюрведа нагадує стильний аксесуар, без якого не обійтися жодній сучасній жінці, яка прагне бути здоровою, щасливою та сексуальною. Дієві методики та вправи, античні практики й медитації з пробудження життєвої енергії, поради щодо харчування і ритуалів догляду за тілом стануть секретом тривалої молодості та блиску в очах.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 16
Перейти на сторінку:

Аюрведа до певної міри виникла з метою звільнити від хвороб та недугів населення, що зростало, бувши відірваним від таємничих практичних знань, і втратило зв’язок із циклами природи, змінами пір року та її мудрістю. Кеті Сілкокс з розумінням ставиться до мешканців метушливих мегаполісів і ділиться з ними простими й легкими, а може, навіть карколомними концепціями та практиками, запозиченими у наших перевірених часом сестер в індійських науках: аюрведі та йозі.

Доктор Клаудія Велч, авторка книги «Balance Your Hormones, Balance Your Life»

Кеті Сілкокс написала практичний, пікантний і захопливий посібник із дієвого способу життя відповідно до принципів аюрведи. Вона робить цей стародавній традиційний підхід до здоров’я доступним кожному і надихає докорінно змінити власне здоров’я завдяки викладеним у книжці принципам. Цю сповнену років практики і ретельного вивчення книжку слід тримати напохваті як посібник протягом усього життя. Я наполегливо рекомендую «Здорову, Щасливу, Сексуальну» через цінні знання, що їх Кеті пропонує з метою практикувати власну автентичність та рішучість бути чесним із собою, а для цього знадобиться неабияке здоров’я і добробут!

Саллі Кемптон, усесвітньо відомий духовний учитель й автор книг «Awakening Shakti» та «Meditation for the Love of It»

Кеті Сілкокс очолює наступне покоління ідейних натхненників, допомагаючи людям жити більш здоровим, щасливим та сповненим задоволення життям. Її вміння чітко доносити власну думку, почуття гумору, турбота й чуттєвість – справжній дар, адже завдяки її праці все більше людей дослуховується, а отже, послуговується стародавньою мудрістю, вправно переданою Кейт.

Род Страйкер, неперевершений учитель йоги та медитації, автор бестселера «The Four Desires»

Кеті Сілкокс, ти – Керрі Бредшоу руху йоги та аюрведи у Сполучених Штатах.

Мередіт Гоґан, найкращий учитель йоги 2011 року м. Цинциннаті, штат Огайо

Голос Кеті Сілкокс потужний і чуйний, він живить та надає сили. «Здорова, Щаслива, Сексуальна» – це джерело стародавніх секретів та глибокого розуміння власного тіла, сутності й душі для сучасної йогині. Кеті майстерно розкриває філософію і ділиться аюрведичними практиками на засадах власного досвіду та мудрості. Вона знає, як прокласти власний шлях до міцного здоров’я, скориставшись природженою сексуальною та творчою наснагою. Її книжка – це сердечне й щире запрошення вирівняти біоритми з Матір’ю-Землею, щоб скористатися благами збалансованого, сповненого гармонії життя. Мудрі та кмітливі поради Кеті надихають на розважливий вибір щодо власного добробуту, щоб насолоджуватися життям, сповненим принадної свободи. Це прекрасна й надихаюча книга для жінок, які хочуть досягнути злагоди з собою та божественним началом.

Лаура Амаццон, авторка книги «Goddess Durga and Sacred Female Power»

Книжка Кеті Сілкокс, та, власне, й усе життя авторки, сповнені неймовірно щирих, навзаєм пов’язаних та надзвичайно важливих і зрозумілих прикладів, поданих за принципом «кала-деша-патра» (у перекладі з санскриту – «місце-час-обставини»), що робить її працю майже достовірною «аюрведою» порівняно із застарілими вікторіанськими поглядами, що лише перешкоджали процвітанню аюрведи протягом багатьох десятиліть. Книжка Кеті, безсумнівно, наснажує читачів і, що важливіше, підживлює аюрведичну традицію. Надаючи їй нові права, а отже, й нове життя, авторка дотримується одвічних істин цієї «науки про життя».

Прашанті де Джеґер, магістр технічних наук, засновник фірми Organic India та центру духовних практик «The Pacific Center for Ayurveda», автор книги «Turmeric: The Ayurvedic Spice of Life»

«Здорова, Щаслива, Сексуальна» – це чудовий додаток до предвічної мудрості аюрведи, створений Кеті Сілкокс, представницею нового покоління талановитих письменників. Завдяки кмітливому та дотепному викладенню читачі матимуть натхнення, щоб ставитися з більшою турботою до власного священного «я» і наповнювати духовністю повсякденне життя.

Доктор Марч Гальперн, президент Каліфорнійського коледжу аюрведи, автор книги «Healing Your Life»

Кеті робить аювреду – стародавню систему оздоровлення і самовдосконалення – зрозумілою сучасній жінці, яка прагне покращити здоров’я, стати щасливішою та жаданішою, досягти втіхи, процвітання й свободи, знайти власне покликання – тобто жити повноцінним життям.

Шерон Ґаннон, засновниця Дживамукті-йоги

Захопленість Кеті Сілкокс йогою, аюрведою та заснованими на любові стосунками випромінює тепло на кожній сторінці. Ця книжка містить безліч інформації з самісіньких глибин традиційного індійського вчення, яку вона передає з надзвичайним захватом та любов’ю до життя.

Стюарт Соватскі, доктор філософії, співголова Асоціації трансперсональної психології, автор книжок «Advanced Spiritual Intimacy» та «Your Perfect Lips»

Кеті Сілкокс – це подих свіжого жіночного повітря. Завдяки її вродженим здібностям передавати стародавні вчення сучасною, живою, зрозумілою й дотепною мовою наприкінці книги з’являється відчуття, ніби тобі довірила таємницю найкраща подруга, що нею і є сама Кеті. Вона є другом усім тим, хто прагне більше дізнатися про власне прекрасне й неймовірне «я». Ця книжка – дивовижний інструмент для тих, хто готовий вирушити у подорож до щастя та здоров’я. Це обов’язковий довідник для вчителів і учнів, які жадають змін і, звісно ж, прагнуть повернути сексуальність.

Джессіка Дураваж Керридж, засновниця віртуального навчального центру «Where is my guru», письменниця, лекторка, учителька йоги та божественна мати на сайті www.whereismyguru.com

Я цілковито довіряю Кеті. Вона одна з небагатьох учителів йоги, для кого внутрішня подорож посідає центральне і дуже важливе місце. Коли перебуваєш поруч із нею, з’являється відчуття, що вона сама пройшла цей шлях, і глибоку мудрість йоги та аюрведи зашифровано у її власній системі, яку вона відкриває по-новому прямісінько перед твоїми очима. Навчаючи, вона сяє. Її досвід практики ParaYoga відкриває унікальні секрети щодо дихання та постави, що їх годі знайти в будь-якій іншій традиції. Якщо ви відкриті до змін, відвідайте її заняття і відчуєте добродушне ставлення та мудрість, яка геть не відповідає її віку.

Ерік Шоу, засновник практик «Прасана йога» та «Вивчення йоги за допомогою зображень»

Слова подяки від учнів і клієнтівКоли я вперше зустріла Кеті, тієї-таки миті серце розтануло і запалало від її викладання та самої присутності. Ця жінка має рідкісний хист проникати просто в серце предмета і не лише доносити його зрозуміло та перетворювати на практичні знання, а й наповнювати жвавістю, гумором і щирою любов’ю. Кеті – втілення йоги, що ходить, танцює й виблискує. Вона є аюрведичним алхіміком, трансформатором життя та пробуджувачем магії. Я надзвичайно вдячна, що вона з’явилась у моєму житті.

Серен Рубенс, викладачка йоги, Невада, штат Каліфорнія

Майже кожна знайома мені жінка веде ту саму битву, щосили намагаючись знайти непевну рівновагу між тим, чого хоче (усього), й тим, що як їй здається, вона повинна мати (нічого). Кеті дивовижний учитель, її підхід до оздоровлення є цілісним, шаленим, надзвичайно цікавим та веселим. Кінець війні! Мені ще ніколи не було так добре у власному тілі. Я переконана, що радість – ключовий складник здоров’я. Кеті пропонує розгульне бенкетування, запрошуючи нас скласти «графік богині», до якого слід включити трави, нестримний сміх, спів, мантри, спілкування та священну тишу. Бути поруч із Кеті – це як дістати запрошення до блаженства вивчити самих себе – власні ілюзії і те, що справді живе в наших серцях. Дякую, дякую, дякую!

Сара Норрис, письменниця, редакторка та інструкторка з йоги, Нашвілл, штат Теннессі

Я ціную і обожнюю вміння Кеті тлумачити та передавати вчення тантри у доступний і легкий для розуміння спосіб. Я вивчала матеріли впродовж двох років, але заняття з Кеті протягом одного тижня буквально оживили це вчення. Навчання

1 2 ... 16
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Здорова, щаслива, сексуальна. Мудрість аюверди для сучасної жінки», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Здорова, щаслива, сексуальна. Мудрість аюверди для сучасної жінки"