Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Єдина, або Сім наречених принца Ендрю - 2, Ольга Обська 📚 - Українською

Читати книгу - "Єдина, або Сім наречених принца Ендрю - 2, Ольга Обська"

182
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Єдина, або Сім наречених принца Ендрю - 2" автора Ольга Обська. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💙 Любовне фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Єдина, або Сім наречених принца Ендрю - 2, Ольга Обська» була написана автором - Ольга Обська, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Любовні романи / 💙 Любовне фентезі".
Поділитися книгою "Єдина, або Сім наречених принца Ендрю - 2, Ольга Обська" в соціальних мережах: 
Дарліт — загалом, милий паралельний світ, королівство з прогресивними законами… за винятком кількох. От, як Вам, наприклад, сподобається, що принц тут може одружитися лише з дівчиною з іншого світу?
Спадкоємцю престолу на вибір пропонуються аж цілих сім наречених з різних паралельних світів. І треба ж такому везінню — однією з них виявилася Глаша. Щоб успішно повернутися додому, їй потрібно всього-на-всього не сподобатися принцу, щоб вибір припав на іншу претендентку. Здавалося б, що може бути простіше — адже решта дівчат зі шкіри лізуть геть, аби досягти протилежного...

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 39
Перейти на сторінку:
РОЗДІЛ 1. Не обпектися вдруге

 

Друга частина. Посилання на першу в анотації (синя кнопка). Обидві частини безкоштовні! 

 

РОЗДІЛ 1. Не обпектися вдруге

 

Крайсу не спалося. Годинник показував другу годину ночі, а він навіть не намагався зайняти горизонтальне положення. Стояв біля вікна і дивився, як місяць повільно заповзає за хмари, а після знову визирає, щоб освітити галявину і сонний парк. Але думав не про нічне світило. Намагався уявити, що зараз робить Глаша. Спить, укрита легким шовковим покривалом? Уява намалювала картинку в деталях. Тонка тканина ніжно огортає контури її стрункого тіла. Густе волосся, зазвичай зібране в хвіст, зараз розпущене і розсипалося по подушці. Очі теплого медового відтінку прикриті. Напів-усмішка зробила трохи помітними зворушливі ямочки на щоках. Що їй сниться? Може, їх поцілунок, спогади про який не дають Крайсу заснути? Від бажання опинитися поруч, запустити руки у волосся, торкнутися губ, повторити те, що сталося сьогодні вдень на лісовій галявині, потемніло в очах. Болісно-солодкі фантазії повністю заволоділи уявою.

Пелена спала, лише коли Крайс почув стукіт у двері. Два удари, пауза, три удари, пауза, і знову два. Стало зрозуміло, кому ще не спиться після рухливих ігор на свіжому повітрі — братові. У них з дитинства була вироблена своя система сигналів, щоб відразу ставало ясно, що прийшов не батько, не мама, не прислуга. Вони були ще тими конспіраторами. Навіть імена собі придумали інші: Крайс і Бріус. Так звали персонажів улюбленої книги — двох відважних братів-мандрівників з інших світів. У всіх своїх дитячих іграх і пригодах вони тільки так один до одного і зверталися. Минуло кілька десятків років, і імена стали в нагоді для ще однієї гри.

Брат зайшов, не чекаючи на запрошення. Взагалі-то, міг навіть і не стукати. Вони були близькі настільки, що церемонії не мали сенсу.

— Не спиш?

— Як бачиш.

— Хотів поговорити. Може, прогуляємося?

Крайс не став вдавати подив і нагадувати, котра година. Мовчки відійшов від вікна і попрямував до виходу. Поцікавився тільки:

— Верхи?

— Можна і верхи.

Через п'ятнадцять хвилин вони вже скакали на зебрах по нічному парку до воріт. Щойно вибралися за межі території палацу, пустили своїх коней шаленим галопом. Нічний вітерець приємно холодив щоки і допомагав привести думки до ладу. Брати знизили швидкість тільки тоді, коли зебри почали проявляти явні ознаки втоми. Крайс не квапив Бріуса. Дав брату час налаштуватися. Здогадувався, про що піде мова. Неозброєним оком було помітно, що з ним відбувається. Хто позбавив його сну і змушує гнати зебру галопом по луках о третій годині ночі.

— Хотів запитати щодо парі, — почав Бріус.

— Ти виграв, — просто відповів Крайс.

— Я ж казав, — сказав брат філософськи, без ноток торжества.

Взагалі-то, парі було більше жартом. Крайс підозрював, що Бріус затіяв його, щоб підтримати — змусити ставитися до параду наречених легко, з іронією. Спочатку майбутній захід сильно дратував Крайса. Здавався невиправданим ні з точки зору логіки, ні з точки зору етики. Єдиним розумним рішенням бачилося проігнорувати дійство, не брати в ньому ані активної, ані пасивної участі, щоб дати дівчатам можливість спокійно повернутися в свої світи після закінчення місяця. Але Бріус запропонував все ж не порушувати традиції. Це б внесло зайві хвилювання в тихе і розмірене життя всього королівства. І якщо вже Крайс не хоче виступати перед дівчатами в ролі принца, що вибирає собі наречену, то нехай хоча б спостерігатиме за ними збоку під чужим ім'ям. Бріус брався підіграти в цьому братові. Більше того, він стверджував, що якщо на Крайса не буде тиску офіціозу, то той напевно закохається в одну з претенденток. У такий оптимістичний результат параду наречених Крайс повірити вже точно ніяк не міг. Ось так і народилося парі.

— Отже, крихітка Сюзіль тепер моя? — запитав Бріус.

Йшлося про біле лоша, півроку від народження, на яке і було укладено парі.

— Твоя. Але ж ти не про це хотів поговорити?

— Не про це.

— Про Зурім?

— Так.

Крайс не здивувався. Давно помітив, що їх шалено тягне одне до одного. Щоправда, не знав поки, як до цього ставитися. І справа не лише в тому, що переконати ООС дати дозвіл залишити Зурім в Дарліті — місія практично нездійсненна. Ситуація тривожила і без низки юридичних складнощів. Крайс переживав за брата. Одного разу той вже дуже сильно обпікся. У що виллється нове захоплення? Зурім, на перший погляд, здається зовсім не схожою на Вілію, колишню дружину Бріуса. Якщо точніше, сором'язлива східна красуня здавалася повною протилежністю зарозумілої «світської левиці», готової по головах іти до мети. Але ж спочатку і Вілія здавалася ніжною і відданою.

Брати проїхали сотню метрів мовчки, потім Бріус несподівано посміхнувся:

— Цього разу нам пощастило.

— Ти про що?

— Добре, що ти закохався саме у Глафіру. У нас не буде вибору: або-або.

Крайс зрозумів, що Бріус має на увазі. Якби йому сподобалася інша дівчина, зі світу, який є членом ООС, то перед братами постала б проблема: щастя одного могло б бути побудоване тільки на нещасті іншого. Одного разу вони вже були у схожій ситуації. Вілія віртуозно загнала їх туди. Її ціллю був старший брат, спадкоємець престолу. Молодший — запасний аеродром. Але Бріусу ледь виповнилося двадцять, він був занадто юний, щоб не купитися на сліпучу бездоганну чуттєву красу, за якою майстерно ховалися цинічність і розрахунок. Крайс теж захопився — Вілія постаралася. Яке щастя — до близькості у них не дійшло. Хоча в один прекрасний день вони були за п'ять хвилин до цього. Врятувала звичка Бріуса ввалюватися до брата без стуку. Ось так йому і відкрилося справжнє обличчя коханої.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 39
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Єдина, або Сім наречених принца Ендрю - 2, Ольга Обська», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Єдина, або Сім наречених принца Ендрю - 2, Ольга Обська"