Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Безприданниці. Ребекка, Олена Гуйда 📚 - Українською

Читати книгу - "Безприданниці. Ребекка, Олена Гуйда"

253
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Безприданниці. Ребекка" автора Олена Гуйда. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💙 Любовне фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Просимо вибачення. Книга видалена на вимогу правовласника.
Електронна книга українською мовою «Безприданниці. Ребекка, Олена Гуйда» була написана автором - Олена Гуйда, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Любовні романи / 💙 Любовне фентезі".
Поділитися книгою "Безприданниці. Ребекка, Олена Гуйда" в соціальних мережах: 

❤ Я проти волі змушена стати дружиною таємничого, небезпечного, абсолютно незнайомого мені лорда Північних земель. Його називають Чорним вовком, його бояться і ним захоплюються, про нього складають легенди. І... Я йому абсолютно байдужа!
Батько покладає на наш союз великі надії. Король пропонує ганебну роль.
Але я, Ребекка Ньєр, племінниця короля, леді Північних меж, що зберігає таємницю предків, покажу всім, що зі мною можна і треба рахуватися, як з рівною! І не стану слухняною маріонеткою в чужих руках.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Безприданниці. Ребекка, Олена Гуйда», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Безприданниці. Ребекка, Олена Гуйда"