Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Леді для герцога, Неталі МакКензі (Netaly McKenzie) 📚 - Українською

Читати книгу - "Леді для герцога, Неталі МакКензі (Netaly McKenzie)"

664
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Леді для герцога" автора Неталі МакКензі (Netaly McKenzie). Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💛 Історичний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Просимо вибачення. Книга видалена на вимогу правовласника.
Електронна книга українською мовою «Леді для герцога, Неталі МакКензі (Netaly McKenzie)» була написана автором - Неталі МакКензі (Netaly McKenzie), яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Любовні романи / 💛 Історичний любовний роман".
Поділитися книгою "Леді для герцога, Неталі МакКензі (Netaly McKenzie)" в соціальних мережах: 

Двадцять років тому їхні батьки уклали договір про шлюб дітей. Такий "подарунок" виклика в Крістофера палку ненависть до нареченої. Але термін договору спливає за кілька місяців. Він мусить одружитися або втратить спадок.
На запрошення батька нареченої герцог Холстон їде в маєток нареченої. Очікується, що там вони мають познайомитись. Та на затятого гульвісу чекає несподіванка у вигляді подруги нареченої. Тепер він стоїть перед вибором: ненависна дружина та спадок чи істинне кохання та втрата всього. Перша книга циклу "Четвірка гульвіс". Цей цикл про кохання, яке з'явиться в житті кожного з четвірки. У кожного гульвіси воно буде своє, не схоже на інші.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Леді для герцога, Неталі МакКензі (Netaly McKenzie)», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Леді для герцога, Неталі МакКензі (Netaly McKenzie)"