Книги Українською Мовою » 💙 Еротика » Ескорт за примусом, Ольга Лавін 📚 - Українською

Читати книгу - "Ескорт за примусом, Ольга Лавін"

2 879
0
10.10.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Ескорт за примусом" автора Ольга Лавін. Жанр книги: 💙 Еротика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Ескорт за примусом, Ольга Лавін» була написана автором - Ольга Лавін, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Еротика".
Поділитися книгою "Ескорт за примусом, Ольга Лавін" в соціальних мережах: 

📚 Ласкаво просимо на readukrainianbooks.com, де ми представляємо вам книгу "Ескорт за примусом" від талановитого автора Ольги Лавін. На нашому сайті ви зможете насолоджуватися читанням цієї захоплюючої книги онлайн абсолютно безкоштовно та без необхідності реєстрації. А тепер дозвольте нам розповісти трохи більше про цю цікаву книгу та її авторку.

👤 Головний герой книги "Ескорт за примусом" - це Костянтин Мельник, молодий і амбіційний чоловік зі складним минулим. Він опиняється в обставинах, де доводиться приймати несподіване рішення - стати ескортом. З кожним завданням він опиняється в новій ситуації, вчиться боротися зі своїми страхами і розвивається як особистість. Читачі відчують на собі його переживання, нерви та зміни, які відбуваються у його житті.

🖋 Авторка Ольга Лавін - це відомий український письменник, яка дарує читачам нестандартні сюжети та глибокі емоції. Її твори завжди піднімають важливі теми та залишають слід у серцях читачів. В кожній книзі Ольги Лавін є щось особливе, що робить її твори неповторними.

📖 На нашому сайті ви знайдете не лише цю книгу, але й багато інших бестселерів та найкращих книг світу. Ми прагнемо надавати можливість кожному насолоджуватися високоякісною літературою безкоштовно. Заходьте до нас, щоб розширити світ своїх читацьких інтересів!

📚 "Ескорт за примусом" - це книга, яка вас захопить своєю непередбачуваністю та глибиною переживань головного героя. Ольга Лавін пропонує читачам глибокі думки та дозволяє відчути гаму емоцій. Насолоджуйтеся читанням на readukrainianbooks.com! 📚👤🌟

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 98
Перейти на сторінку:
1 Глава

Зоя
- Оооо... А з якого це часу офіціантки перевіряють вміст подарунків молодят? - Я здригнулася, почувши голос за спиною.
- Я.....
- У цьому конверті навряд чи є для тебе чайові, чи не так?
Мені потрібні гроші! Потрібні ці бісові гроші! У лівій кишені уніформи у мене прихований складаний ніж.
Різко розгортаюсь до нього обличчям і розумію, що переді мною свідок нареченого.
Всі дівчатка на кухні шепотіли про нього, фантазували, а ще й згадували, що він заради весілля друга приїхав з Німеччини.
Так, їхні слова повністю підтвердились. Чоловік, хоча ні, швидше за все молодий хлопець виглядав як з обкладинки журналу - статний, високий, і...
- Поклади конверт де узяла, і можеш йти, - погрозливо попередив.
- Мені потрібні ці гроші, зрозумійте.
Але він у відповідь лише нахабно розсміявся.
- А ти не думала їх заробити, а не красти, люба? З твоїми зовнішніми даними. Знаєш, я готовий заплатити тобі стільки ж, якщо ти зараз встанеш на коліна і відсмоктуєш мені. І тим більше я нікому не розповім, що ти злодійка. Два в одному, люба. У тебе тридцять секунд щоб поміркувати над моєю пропозицією, - глянув на свій годинник і посміхнувся.
- Ви нахаба! Не треба мені нічого! - Все ж таки повертаю конверт до купи з подарунками, маючи намір піти, але цей мажор різко хапає мене під лікоть.
- Так легко ти не відбудешся! - видихає мені в ріт  разом із парами алкоголю. Та він п'яний!!
- Відпустіть!
- Не ламайся, лялька. Розстебни ремінь і починай, я заплачу тобі, - тримає мене за волосся, тягне донизу, змушуючи мою голову схилятися до його паху.
- Ні! Припиніть!
- Не біси мене, дівчинко. Попрацюй ротиком. Ну ж бо, - вже розстібає сам ремінь і тягне ширинку.
Я не хотіла цього робити! Але він сам винен! Раніше я використовувала ніж щоб відбиватися від хуліганів, а зараз. Зараз цей  виродок хоче змусити мене.
Ні! - дістаю з кишені ножа і встромляю йому прямо в ногу.
- Ааааа! Сучко!!

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 98
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Ескорт за примусом, Ольга Лавін», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Ескорт за примусом, Ольга Лавін"