Книги Українською Мовою » 💙 Еротика » Ескорт за примусом, Ольга Лавін 📚 - Українською

Читати книгу - "Ескорт за примусом, Ольга Лавін"

848
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Ескорт за примусом" автора Ольга Лавін. Жанр книги: 💙 Еротика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Ескорт за примусом, Ольга Лавін» була написана автором - Ольга Лавін, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Еротика".
Поділитися книгою "Ескорт за примусом, Ольга Лавін" в соціальних мережах: 
Я звичайна дівчина. Ми зустрілися випадково. Я поранила його, захищаючись і втекла. І ми не мали перетинатися більше ніколи в житті, але доля вирішила все за нас. Тепер я його дівчинка за примусом. І змушена летіти з ним до Амстердама, де опиняюся втягнута у безжальну гру на виживання. Секс. Злочини. Азарт. Таємниці.
Він думав, що грає у свою гру, але виявилося, що грають увесь час їм.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 98
Перейти на сторінку:
1 Глава

Зоя
- Оооо... А з якого це часу офіціантки перевіряють вміст подарунків молодят? - Я здригнулася, почувши голос за спиною.
- Я.....
- У цьому конверті навряд чи є для тебе чайові, чи не так?
Мені потрібні гроші! Потрібні ці бісові гроші! У лівій кишені уніформи у мене прихований складаний ніж.
Різко розгортаюсь до нього обличчям і розумію, що переді мною свідок нареченого.
Всі дівчатка на кухні шепотіли про нього, фантазували, а ще й згадували, що він заради весілля друга приїхав з Німеччини.
Так, їхні слова повністю підтвердились. Чоловік, хоча ні, швидше за все молодий хлопець виглядав як з обкладинки журналу - статний, високий, і...
- Поклади конверт де узяла, і можеш йти, - погрозливо попередив.
- Мені потрібні ці гроші, зрозумійте.
Але він у відповідь лише нахабно розсміявся.
- А ти не думала їх заробити, а не красти, люба? З твоїми зовнішніми даними. Знаєш, я готовий заплатити тобі стільки ж, якщо ти зараз встанеш на коліна і відсмоктуєш мені. І тим більше я нікому не розповім, що ти злодійка. Два в одному, люба. У тебе тридцять секунд щоб поміркувати над моєю пропозицією, - глянув на свій годинник і посміхнувся.
- Ви нахаба! Не треба мені нічого! - Все ж таки повертаю конверт до купи з подарунками, маючи намір піти, але цей мажор різко хапає мене під лікоть.
- Так легко ти не відбудешся! - видихає мені в ріт  разом із парами алкоголю. Та він п'яний!!
- Відпустіть!
- Не ламайся, лялька. Розстебни ремінь і починай, я заплачу тобі, - тримає мене за волосся, тягне донизу, змушуючи мою голову схилятися до його паху.
- Ні! Припиніть!
- Не біси мене, дівчинко. Попрацюй ротиком. Ну ж бо, - вже розстібає сам ремінь і тягне ширинку.
Я не хотіла цього робити! Але він сам винен! Раніше я використовувала ніж щоб відбиватися від хуліганів, а зараз. Зараз цей  виродок хоче змусити мене.
Ні! - дістаю з кишені ножа і встромляю йому прямо в ногу.
- Ааааа! Сучко!!

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
Сподобався роздiл?
Чесна оцінка допоможе авторові у написанні книги. Анонімно
$(document).ready(function () { $('.rating-star').on('click touchstart', function (e) { Reader.stars.sendRating(e.target.value); }); });
1 2 ... 98
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Ескорт за примусом, Ольга Лавін», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Ескорт за примусом, Ольга Лавін"