Книги Українською Мовою » Біографії » Майкл Міхалко 📚 - Українською

Читати біографію - "Майкл Міхалко"

200
0
Майкл Міхалко - Читати біографію 📘 Онлайн Українською Мовою 💙💛 Безкоштовно

0
0
00

В нашій бібліотеці можна безкоштовно читати біографії письменників "Майкл Міхалко" українською мовою. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС.
Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com"
Поділитися біографією "Майкл Міхалко" в соціальних мережах: 

Майкл Міхалько - це відомий американський автор, спікер та консультант з питань творчості та інновацій. Він народився 28 липня 1945 року в Луїсвіллі, штаті Кентуккі, в сім'ї українських іммігрантів.

Міхалько закінчив Університет Дьюка з дипломом з психології та отримав ступінь магістра з психології у Єльському університеті. Після цього він працював у різних компаніях, в тому числі в IBM, де займався розробкою комп'ютерних систем.

У 1991 році Міхалько почав працювати як незалежний консультант з питань творчості та інновацій, працюючи з такими компаніями, як Ford, DuPont, Disney та інші. У 1998 році він опублікував свою першу книгу "Thinkertoys: A Handbook of Creative-Thinking Techniques", яка стала бестселером і була перекладена багатьма мовами.

У своїй роботі Міхалько намагається допомогти людям розвивати свої творчі здібності та здатності до інноваційного мислення. Він розробив багато методів і технік творчого мислення, які використовуються в різних галузях, включаючи дизайн, маркетинг та менеджмент.

У своїй кар'єрі Міхалько написав кілька книг, присвячених творчому мисленню та інноваціям, серед яких "Cracking Creativity: The Secrets of Creative Genius" та "Creative Thinkering: Putting Your Imagination to Work". Він також виступає з лекціями та проводить семінари з творчого мислення для компаній та індивідуальних клієнтів.

Майкл Міхалько - це визнаний експерт з творчого мислення та інновацій, який працює з людьми та компаніями з усього світу, щоб допомогти їм знайти нові, творчі шляхи розвитку та розв'язання проблем. Його методи та техніки творчого мислення допомогли багатьом компаніям знайти і реалізувати нові ідеї, що принесли їм успіх та зростання.

Міхалько не лише ділиться своїм досвідом та знаннями у своїх книгах та лекціях, але також проводить дослідження з творчого мислення та інновацій. Він займається вивченням процесів творчості та пошуку нових підходів до їхнього розвитку.

За свою кар'єру Міхалько отримав численні нагороди та визнання за свою роботу в галузі творчості та інновацій. Він був нагороджений званням "Суперзірка креативності" від Американської асоціації з творчості та "Творчий геній" від Інституту технологій Крісталл.

Майкл Міхалько є живим прикладом того, як творчість та інновації можуть змінити світ. Його робота та внесок у галузь творчого мислення зробили його одним з найвпливовіших людей в цій галузі.

Читати книжки 21 спосіб мислити креативно українською мовою безкоштовно на сайті readukrainianbooks.com

Книга "21 спосіб мислити креативно" авторства Майкла Міхалько - це захоплюючий посібник для тих, хто хоче покращити свої навички творчого мислення. Автор пропонує читачам 21 інноваційний метод, які допоможуть відкрити нові горизонти творчості та створити неочікувані рішення.

Один з ключових моментів у книзі - це підхід до творчості як до процесу, а не результату. Міхалько розглядає творчість як щось, що можна вчитися, і пропонує свої методи, що базуються на психології, філософії та науці. Він також використовує в книзі безліч прикладів з життя та історії, які ілюструють ефективність цих методів.

Книга "21 спосіб мислити креативно" є чудовим джерелом інформації для тих, хто працює в сферах дизайну, маркетингу, реклами, просування та менеджменту. Також це корисна книга для творчих людей, які хочуть розвивати свої навички та здатності. Кожен з 21 методу вимагає від читача креативності та відкритого мислення, що робить книгу цікавою та захоплюючою.

В цілому, "21 спосіб мислити креативно" є чудовим посібником для тих, хто хоче знайти нові ідеї та розвивати свої творчі здібності. Автор пропонує підходи, які можуть застосовуватися у різних галузях життя та роботи, що робить книгу цінною для будь-якої аудиторії. Рекомендую цю книгу усім, хто хоче стати більш креативним та здібним до вирішенання навіть найскладніших проблем та завдань.

Коментарі та відгуки (0) до статті біографії "Майкл Міхалко"