Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Біла пір'їнка, Сухомлинський Василь 📚 - Українською

Читати книгу - "Біла пір'їнка, Сухомлинський Василь"

9
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Біла пір'їнка" автора Сухомлинський Василь. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Біла пір'їнка, Сухомлинський Василь» була написана автором - Сухомлинський Василь, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Біла пір'їнка, Сухомлинський Василь" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

На солом'яній стрісі сиділа зграйка горобців. Вони заклопотано цвірінчали про свої гороб'ячі справи.

Аж тут прилетів до них чужий — невідомий їм, не бачений ще на солом'яній стрісі. Був він якийсь не схожий на інших горобців.

Маленька голівка набундючена, шия коротенька, дзьобик вередливий.

Та найголовніше — біла пір'їнка в хвості. Серед сірого пір'я вона виділялась особливо яскраво.

— Дивіться, дивіться, — зацвірінчали всі,— до нас прилетів небачений Горобець з білою пір'їнкою в хвості.

Злетілися цікаві з сусідніх стріх, сіли біля горобця з білою пір'їнкою та й питають:

— Звідкіля ти прилетів?

— Із-за моря... — відповідає Горобець з білою пір'їнкою в хвості.

Тим часом кожному хотілося ближче сісти, щоб добре його роздивитися.

Кілька разів горобчики доторкнулись дзьобиками до білої пір'їнки. Хтось найцікавіший смикнув її, і вона випала, а вітер підхопив та й поніс далеко-далеко.

І горобець перестав бути незвичайним. Зробився такий же сірий, як і всі, що народилися й виросли в солом'яних стріхах. І голівка стала така сама, й шийка, і дзьобик.

Зацвірінчав чужий — і всі аж дзьобики порозкривали від здивування.

— Так це ж звичайний, домашній горобець! — зацвірінчали. — А ми, дурні, повірили білій пір'їні.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Біла пір'їнка, Сухомлинський Василь», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Біла пір'їнка, Сухомлинський Василь"