Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Звірі в хатинці, українські народні 📚 - Українською

Читати книгу - "Звірі в хатинці, українські народні"

11
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Звірі в хатинці" автора українські народні. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Звірі в хатинці, українські народні» була написана автором - українські народні, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Звірі в хатинці, українські народні" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Був собі чередник і ватажник. Чередник загубив бичка, а ватажник – баранця. Бичок і баранець зійшлись у хатці, що стояла в лісі. Перше у ту хату прийшов бичок і сидить. Коли до нього йде баранчик та й питає:

– А хто, хто в цій хатці?

Бичок і каже:

– Я – бичок-третячок; а ти, хто такий?

– Я – баранчик-пожитанчик.

– Ну, будемо рідними братами, будемо жити разом.

Коли йде до них селезень та й питає:

– А хто, хто в цій хатці є?

А ті й кажуть:

– Я – баранчик-пожитанчик, я – бичок-третячок. А ти хто?

– А я, – каже селезень, – так-так.

Впустили його в хатку. Коли це до них йде гусак та й питає:

– А хто в цій хатці є?

– Я – баранчик-пожитанчик, я – бичок-третячок, я – так-так. А ти хто такий?

– Я, – каже, – гил-гил.

Прийняли й цього. Коли до них півник йде.

– А хто, хто в цій хатці є?

– Я – баранчик-пожитанчик, я – бичок-третячок, я – так-так, я – гил-гил, – кажуть, – а ти хто такий?

– А я, – каже півник, – ку-ку-рі-ку.

Впустили й цього. Коли це до них йде вовк і питає:

– А хто, хто там у хаті є?

– Я – баранчик-пожитанчик, я – бичок-третячок, я – так-так, я – гил-гил, я – ку-ку-рі-ку. А ти хто?

– Я, – каже, – вовк.

– Ні, не пустимо, а то він нас всіх поїсть. Коли ж як начав вовк проситься... Таки впустили.

Вовк зараз кинувся до бичка, а бичок його ріжками, а баранчик б’є ногами, а гусак щипа зубами, а селезень біга по хаті та все: «Так, так, так!» А півень вискочив на жердочку та й каже: «Ку-ку-рі-ку, куд-куд-ах, а подайте мені його сюда!»Вовк побачив: горе... Та з тієї хати... Та й другому заказує:

– Не ходіть у ту хату! Там той б’є, а той вилами коле, а той щипає!

А ті всі остались в тій хатці жити та поживати. І досі живуть.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Звірі в хатинці, українські народні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Звірі в хатинці, українські народні"