Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Лікар Усезнай, Брати Ґрімм 📚 - Українською

Читати книгу - "Лікар Усезнай, Брати Ґрімм"

22
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Лікар Усезнай" автора Брати Ґрімм. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Лікар Усезнай, Брати Ґрімм» була написана автором - Брати Ґрімм, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Лікар Усезнай, Брати Ґрімм" в соціальних мережах: 

"Лікар Усезнай" - це захоплююча казка від Братів Ґрімм, яка відкриває дивовижний світ фантазій та пригод. Головний герой, молодий чоловік на ім'я Ганс, вирушає у подорож за допомогою свого вірного коня, аби зустрітися з легендарним лікарем Усезнай, який відомий своїми цілющими здібностями. Проте на шляху до мети, Ганс зустрічає різні перешкоди та знайомиться з різними людьми, які допомагають йому у його місії.

Казка "Лікар Усезнай" містить в собі багато важливих моральних уроків, таких як взаємодія з іншими людьми, віра у себе та впевненість у власних здібностях. Книга здатна зацікавити як дітей, так і дорослих, завдяки своїй захоплюючій історії та яскравим персонажам.

Ця казка є однією з найвідоміших творів Братів Ґрімм та продовжує радувати читачів по всьому світу. Завдяки своїй унікальності та цікавій історії, "Лікар Усезнай" є важливою складовою культурної спадщини та вартою уваги кожного, хто цікавиться світом казок та легенд.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Колись жив на світі бідний селянин, на ймення Рак. Якось поїхав він на ярмарок продавати дрова. Щойно прибув, як підійшов один лікар:

– Придбаю все.

Коли селянин скинув на подвір’ї покупця дрова й зайшов у будинок по гроші, господар саме сів обідати. Рак побачив, як медик смачно їсть та п’є, і сам захотів стати цілителем.

– А чи не можна й мені бути успішним лікарем?

– Чом би й ні! Не така вже й хитра справа.

– А що для цього потрібно? – зацікавився селянин.

– Біле вбрання, а на воротах вивіска «Я – лікар Усезнай».

Повернувся чоловік додому, продав воза з волами, придбав одяг і чекає на відвідувачів. А саме того дня обікрали найзаможнішого пана.

– Що ж тепер робити?! Хто підкаже, де шукати поцуплені статки?! – розпачливо белькотів багатій.

– Той, хто запевняє, що все знає, – порадили багачу звернутися до лікаря Всезная.

Прийшов пан до селянина й обіцяє за послугу щедру винагороду.

Що робити Раку? «За яку справу не візьмешся, щоб на життя заробити», – подумав чоловік і погодився:

– Гаразд, сьогодні спробую все з’ясувати. Ось тільки завітаю разом із незамінною помічницею – дружиною Гретою.

Невдовзі вони прийшли до багатія, а там уже накритий стіл чекає і господар запрошує пообідати. Коли слуга вніс смачну страву, селянин тихесенько говорить коханій:

– Перший.

Чоловік мав на увазі, що це розкішне частування – тільки початок, а помічник кухаря вирішив, що лікар здогадався: «Перший злодій». Воно й насправді так було, тому слуга страшенно злякався й розповів приятелям:

– Справи кепські: лікар усе знає.

Отож наступний помічник кухаря зовсім не хотів нести їжу, та мусив. Тільки увійшов до столової, як селянин знову дружині:

– Другий.

Злякався слуга та швиденько вийшов з кімнати.

Щойно третій уніс накриту миску, як пан звертається до лікаря:

– Покажи свій талант і вгадай, що під рушником.

Подивився бідолашний на посудину й у відчаї вигукнув:

– Ось, бідолашний Раче, ти й попався!

А в мисці саме ці річкові мешканці й були.

– Який молодець! – не втримався від захопленого вигуку багатій. – Ти справді все знаєш!

Слуга зовсім перелякався й тихенько викликав з-за столу лікаря.

Злодії зізналися, де заховані вкрадені гроші, й пообіцяли добре винагородити, якщо гість скаже пану, ніби не знає, звідки вони там взялися. Всезнай зробив так, як просили, й отримав чималу винагороду як від пана, так і від слуг. Ось так бідний селянин став заможним лікарем.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Лікар Усезнай, Брати Ґрімм», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Лікар Усезнай, Брати Ґрімм"