Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Король Дроздовик, Брати Ґрімм 📚 - Українською

Читати книгу - "Король Дроздовик, Брати Ґрімм"

33
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Король Дроздовик" автора Брати Ґрімм. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Король Дроздовик, Брати Ґрімм» була написана автором - Брати Ґрімм, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Король Дроздовик, Брати Ґрімм" в соціальних мережах: 

Книга "Король Дроздовик" - це одна з найкращих казок Братів Грімм, яка переказує історію про прекрасного короля, який витрачає все своє дозвілля на те, щоб примушувати своїх слуг грати з ним у гру, яку він сам вигадав. Одного разу, на його привабу, прилітає дрозд і просить про допомогу від голоду. Король вирішує влаштувати весілля між дроздом і соловейком, щоб мати ще одну гру для розваги. Проте, коли дрозд вимагає, щоб соловейко співала на його весіллі, король забуває про свою вдячність та принижує та забуває про своїх справжніх друзів - соловейка і своїх слуг. У цій казці є глибокий моральний сенс, який навчає нас шанувати та бути вдячними за друзів та не забувати про гуманність та милосердя. Ця книга є чудовим читанням для дітей та дорослих, які люблять казки та моральні історії.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Була в одного короля донька незвичайної краси, але така вередлива, що жоден із наречених не здавався їй гарним. Вона відмовляла кожному та до того ще й насміхалась. Одного разу наказав король влаштуваити великий бал і запросив на нього всіх наречених королівства. Але знову дочка в кожному знаходила щось погане.

Особливо посміялася вона над одним добрим королевичем:

– Ого, та у нього борода, як дзьоб у дрозда!

І з того часу прозвали його Дроздовиком.

Як побачив старий король, що його дочка над людьми насміхається, він розсердився і сказав, що віддасть її за першого бідняка, який постукає до нього в двері. Через кілька днів з’явився бідний музикант, і довелося королівні відразу з ним повінчатися. Вивів її бідняк за руку із замку, і пішли вони до дрімучого лісу. Підійшли, нарешті, до маленької хатинки.

– Ми будемо жити тут з тобою разом, і ти повинна робити все сама, – повідомив бідняк.

Королівна зовсім не вміла нічого робити.

– Спробуй торгувати глиняним посудом, – промовив чоловік. – Ти будеш ходити на базар та продавати товар.

Сіла вона з горщиками біля базару і почала торгувати. Аж нараз проскакав на коні п’яний гусар, – і весь посуд побився. Дівчина, плачучи, побігла додому.

– Та хто ж з глиняним посудом біля дороги сідає? – спитав чоловік. – Нашому королю на кухні потрібна посудомийка. От туди ти і підеш працювати.

І стала королівна посудомийкою, довелось їй допомагати кухарю та виконувати найбруднішу роботу.

Трапилося, що на той час повинні були святкувати весілля старшого королевича. Бідна дівчина стала біля дверей до зали, щоб подивитись. Ось засвітили свічки, і почали заходити туди гості – один кращий за іншого.

Раптом зайшов королевич. Побачивши гарну жінку, він захотів з нею потанцювати. Але королівна злякалась, тому що впізнала в ньому короля Дроздовика. Він усе ж таки втягнув її до зали. Гості почали жартувати з неї, і їй було дуже соромно, а король Дроздовик лагідно мовив:

– Ти не лякайся, я – той музикант, з яким ти разом жила в бідній хатинці. Все це я зробив, щоб ти не ображала людей і не сміялася з них.

Королівна гірко заплакала і сказала:

– Я була така погана, що не можу бути твоєю дружиною.

Але почула у відповідь:

– Заспокойся, тепер ти в мене – найкраща в світі, і ми відсвяткуємо наше весілля.

І в ту ж мить у палаці розпочалося справжнє свято.

== Читать на русском языке ==

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Король Дроздовик, Брати Ґрімм», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Король Дроздовик, Брати Ґрімм"