Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Зайчик і ведмедик, Софія Конюшек 📚 - Українською

Читати книгу - "Зайчик і ведмедик, Софія Конюшек"

60
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Зайчик і ведмедик" автора Софія Конюшек. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Зайчик і ведмедик, Софія Конюшек» була написана автором - Софія Конюшек, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Зайчик і ведмедик, Софія Конюшек" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Нарешті мешканці лісу дочекалися весни. Усміхнулося сонечко, а сніжок його злякався і втік разом зі струмочками аж за село.

Але найбільше на теплу пору чекав зайчик. Адже саме тоді прокидається його найкращий друг ведмедик, який спав протягом усієї зими.

Дерева вдягли зелене вбрання, а бурий іще спочиває. Лелеки повернулися додому, а ведмедик іще бачить приємні сни. «Чи можна так довго спати?» – захвилювався зайчик і поквапився до барлогу, щоб розбудити товариша. А той щойно прокинувся, зробив зарядку та вийшов на подвір’я привітатися з лагідним сонечком. Куцохвостий кинувся обіймати друга:

– Уявляєш, поки я до тебе йшов, розквітли всі фіалки!

– Саме їхній аромат мене й розбудив, – пробурмотів клишоногий.

– Нарешті ти прокинувся, друже! Я дуже сумував! – зізнався сіренький, і вони міцно-міцно обійнялися.

Увесь день два нерозлийводи бігали лісом, збирали барвисті квіточки та вітали весну.

Наступного ранку ведмедик почув, як їжачок голосно когось кликав:

– Зайцю! Зайцю! Неси хутчіш березовий сік!

«Мій приятель уже прибіг!» – зрадів бурий і виглянув у вікно. Але стежиною крокували їжачок і заєць, які мешкали в іншому кінці лісу. «Це не він, – засмутився ведмедик. – Треба сірому дати таке ім’я, щоб усі знали, що ми з ним товариші! Може, Вусатик? Але в кожного зайця є вуса. Назву його Зайчик-Друг-Ведмедика! Усі відразу зрозуміють, чий це приятель!» Кмітливий ведмедик зіскочив із ліжка й помчав до товариша.

На порозі зайчикового будинку клишоногий відчув апетитний запах.

– Доброго ранку, друже! А що це ти готуєш? – поцікавився гість.

– Пиріг із малиновим варенням для Ведмедика-Друга-Зайчика! – засміявся куцохвостий.

Відтоді всі мешканці лісу так і називали двох товаришів: Зайчик-Друг-Ведмедика і Ведмедика-Друга-Зайчика.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Зайчик і ведмедик, Софія Конюшек», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Зайчик і ведмедик, Софія Конюшек"