Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Пригоди пана та його слуги, Іщик Ярослав 📚 - Українською

Читати книгу - "Пригоди пана та його слуги, Іщик Ярослав"

16
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Пригоди пана та його слуги" автора Іщик Ярослав. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Пригоди пана та його слуги, Іщик Ярослав» була написана автором - Іщик Ярослав, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Пригоди пана та його слуги, Іщик Ярослав" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Десь в теперешні часипанував на світі пан.

Босий ходить по росі.

Над палацом був капкан.

в палаці тому є дуже сильна охорона.

Вона в палати не дає Проходить людям постороннім.

Пан нічого не робив.

В зототім ліжку сопів.

Ще у пана був слуга.

І все виконує за пана.

І попадається в капкана.

А цього слуга й не любив.

Завжди він пана боронив.

І взяв раз каменя слуга.

Тай кинув ним у капкана.

Капкан упав тоді на пана.

Попався пан тепер в капкана.

Та й давай на слугу клясти:

"Не топтать тобі вже рясту!"Іщик Ярослав, 11 років, с. Осівці, Камінь-Каширського р-ну, Волинської обл.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Пригоди пана та його слуги, Іщик Ярослав», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Пригоди пана та його слуги, Іщик Ярослав"