Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Вірні подруги, Блисканюк Марина 📚 - Українською

Читати книгу - "Вірні подруги, Блисканюк Марина"

93
0
02.05.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Вірні подруги" автора Блисканюк Марина. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Вірні подруги, Блисканюк Марина» була написана автором - Блисканюк Марина, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Вірні подруги, Блисканюк Марина" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Жили були у одному прекрасному містечку дві подруги Марічка й Оленка. Жили вони у прекрасних і багатих будинках.Там було затишно і тепло. Проте Оленка любила Марічку лише за те, що її батьки були найбагатшими людьми в усьому місті Казковія.

Марічка ж завжди була чепурненькою та постійно купувала різні дрібнички для своєї подруги. Але не так все було... Оленка лише вдавала, що вона дружить з Марічкою, а насправді дружить з Лізою, сусідською дівчинкою.

Та ось, одного дня, йдучи зі школи, Марічка побачила,що її подруга Оленка гуляє з Лізою й зовсім не звертає уваги на неї. Образилась тоді Марічка та влаштувала своїй подрузі бойкот.

Вона вирішила, що не буде розмовляти з Оленкою, доки вона не прийде та не вибачиться перед нею за такий вчинок. Пройшов день, два, тиждень та немає все Оленки. Ось тоді й вирішила Марічка піти до неї та сказати все так, як є. Проте, прийшовши додому до Оленки, вона побачила, що у неї вдома вечірка з дівчатами яких вона навіть не знає. Знову образилась Марічка й повернулася з сумним, наче чорна хмара, обличчям додому. Плакала довго Марічка, але сталося так, що на наступний день прийшла Оленка до неї і сказала:

− Вибач мене Марічко. Я зробила зовсім не правильно. Я тепер багато чого зрозуміла....

Виявилось, що увесь час багато її нових подруг теж використовували її. Почувши про вечірку усі вони захотіли потрапити на неї, тому й почали з нею товаришувати, але наступного дня ніхто з них навіть слова не промовив до Оленки.

− Оленко,Оленко... Я теж думала,що ти вірна подруга, але я бачу, що ти все зрозуміла й тепер ми з тобою будемо справжніми друзями. Я вибачаю тебе! =)

− Звичайно! Тепер усе буде по-іншому!

Так і сталося. Марічка й Оленка стали вірними і найкращими подругами. Тепер вони ніколи не сваряться, завжди кажуть одна одній лише правду.

Так і скінчилася ця чудова історія про двох подружок!

Блисканюк Марина, 16 років, м. Хмельницький

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Вірні подруги, Блисканюк Марина», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Вірні подруги, Блисканюк Марина"