Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Ведмедик Паддінгтон на морі, Майкл Бонд 📚 - Українською

Читати книгу - "Ведмедик Паддінгтон на морі, Майкл Бонд"

108
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Ведмедик Паддінгтон на морі" автора Майкл Бонд. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Ведмедик Паддінгтон на морі, Майкл Бонд» була написана автором - Майкл Бонд, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Ведмедик Паддінгтон на морі, Майкл Бонд" в соціальних мережах: 

🐻🏖️📚 Вітаю всіх шанувальників маленького ведмедика Паддінгтона! Мене звати Майкл Бонд, автор книги "Ведмедик Паддінгтон на морі", і я запрошую вас у нову захопливу пригоду разом з Паддінгтоном. 🐻🏖️📚

У цій книзі Паддінгтон із звичайного ведмежого життя вирушає на відпочинок до моря. Вас чекають сонячні пляжі, хвилі Атлантичного океану та багато неймовірних зустрічей. 🏖️🌊🌞

Я написав цю книгу з любов'ю та турботою про своїх читачів. "Ведмедик Паддінгтон на морі" - це неповторна історія, яка не тільки розважить вас, але й надихне на великі сміливі мрії та незабутні пригоди. 🖋️💭🌟🐻🏖️🌊

На сайті readukrainianbooks.com ви зможете зануритися у цей захоплюючий світ разом із Паддінгтоном. Тут вас чекають яскраві ілюстрації та незабутні моменти, коли ведмедик відкриває нові горизонти та знайомиться з цікавими персонажами. 📚👀🎨🐻🏖️🌈

"Ведмедик Паддінгтон на морі" - це не просто книга для дітей, а історія, яка надихає бути відкритими до нових пригод, збагачує нас новими знаннями та надає відпочинок для душі. Разом із Паддінгтоном ви зможете відчути смак свободи та радості. 📚❤️✨🌈

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Родина Браунів снідала. Був ясний літній ранок.

– Сьогодні, – сказав містер Браун, – ми повеземо наше ведмежа до моря. День пречудовий для цього. Хто «за»?

Джонатан, Джуді та місіс Браун підняли руки – всі були згодні.

А Паддінгтон задер догори обидві лапи. Він теж «за»! Обома руками, тобто лапами.

Почалася метушня, збори. Брауни так навантажили машину, що вона ледве зрушила з місця.

Паддінгтон поспішив пристебнутися ремінцем. Та... ледве машина завернула за ріг, одразу ж висунувся у вікно.

– Вже близько, так, містере Брауне? – з надією спитав він.

– Боюся, що ні, – зітхнув містер Браун. – Ми тільки-но проминули Віндзорський парк. До моря ще їхати та їхати.

Містер Браун мав рацію. Їхали, їхали, навіть стомилися. Та, нарешті, ось воно, море! А пісок який жовтий! Мандрівники одразу ж забули про втому.

Паддінгтон виліз із машини і зафуркотів від захвату. Фур-фур, навіть повітря тут пахне зовсім особливо, не так, як в місті.

– Це особливе, морське повітря, – пояснила місіс Браун. – Дихай глибше, Паддінгтоне. Тобі це на користь. Запасайся!

– Дивіться, він теж дихає глибоко. – Паддінгтон показав на великого дядечка, який присідав та робив «вдих-видих». – Місіс Браун, місіс Браун! – перелякано заволав Паддінгтон. Він зараз все повітря вдихне, та мені нічого не залишиться!

– Трохи все ж таки залишиться, – заспокоїла його місіс Браун.

– Паддінгтоне, ходімо купатися! – крикнула Джуді. – Поплаваємо!

Але Паддінгтон не поспішав. Він вирішив як слід підготуватися до купання. Не з тих він був ведмедів, що покладаються на долю. А тому одягнув на себе один, два, три... п’ять... ні, вісім рятувальних кругів! А коли заліз у воду, то почав тонути під їхньою вагою.

– Ах, дурненький! – вигунула Джуді, поспішаючи йому на допомогу. – Де ж твої лапи? Ти зовсім заплутався в рукавах!

– І навіщо ти взагалі одягнув цю жахливу спортивну куртку? – спитав Джонатан.

– Я б-б-боявся, що вода холодна, – затинаючись пробурмотів Паддінгтон.

Брат із сестрою допомогли Паддінгтону зняти куртку. Нарешті його лапи було звільнено, і він шугонув у воду. І поплив так спритно, наче плавав усе своє життя.

Але щойно він закрив очі, як раптом – що це? – у себе за спиною він почув підозрілий галас.

Спочатку – радісні крики.

Потім – гучний свист.

– Це містер Бріггс зображує Панча та Джуді, – пояснила місіс Браун.

Паддінгтон так і підскочив на місці: як наважився якийсь містер Бріггс ображати Джуді?

Він переплутав «зображує» та «ображає». Адже він не знав, що Панч та Джуді – улюблені ляльки в англійському ляльковому театрі. А директор театру, містер Бріггс, приїхав на пляж показати дітям веселу виставу про Панча та Джуді.

– «Чому ж містер Браун та місіс Браун не біжать на допомогу Джуді?» – дивувався Паддінгтон. Але вони були зайняті – готували сніданок. Ну, якщо так, ведмедик сам побіг туди, де кричали та свистіли.

А в цей час Джуді та Джонатан повернулися із морозивом в руках.

– Де ж Паддінгтон? – спитав Джонатан.

– Зараз повернеться, – сказала місіс Браун.

– Скоріше б, – зауважила Джуді, – інакше від його морозива залишиться лише стаканчик.

Джонатан уважно оглядав пляж. Та раптом...

– Оце так! – вигукнув він. – Дивіться-но!

Усі подивилися й не повірили своїм очам: ляльковий театр Панча та Джуді на ведмежих лапах тікав від глядачів до моря. Театральне шатро перевалювалося з боку на бік, наче живе.

Спереду в нього навіть з'явилося кругле черевце. Всі шугалися від нього в різні боки.

Шатро перетнуло пляж, переступило через старовинний палац з піску. Покрутилося навколо продавця морозива та, нарешті, кинулося в море.

– Швидко! – закричала Джуді. – Напереріз!

Але вона спізнилася.

– Та це ж Паддінгтон – вигукнула Джуді, коли знайома постать випливла на поверхню. – Що ж це ти таке робиш? Вже вдруге я тебе рятую.

Паддінгтон обурився.

– Ні, це я тебе рятую! – вигукнув він. – Місіс Браун сказала, що тебе там ображає містер Бріггс!

Місіс Браун здивовано подивилася на Паддінгтона і засміялася.

– Я не казала, що містер Бріггс ображає Джуді, – пояснила вона. – Я сказала, що він зображує ляльок – Панча та Джуді.

– Ну, так, – посміхнулася Джуді, – ляльковий театр. Він часто приїздить на пляж. Та коли Панч виходить на сцену, всі свисять.

Ну от, гадаєте легко було Браунам пояснити Паддінгтону, хто такі Панч та Джуді? Але ще важче було пояснити містеру Бріггсу, хто такий Паддінгтон.

Проте, все обернулося на краще. Поки йшли пояснення, навколо зібралася ціла юрба – діти та їхні батьки. Стільки глядачів, оце пощастило! Тому містер Бріггс вирішив показати ще одну виставу про Панча та Джуді.

– А ти сідай в перший ряд, – сказав він Паддінгтону. – Сподіваюся, ведмеді вміють свистіти.

Отже, Паддінгтон чудово провів час біля моря. Але все гарне коли-небудь закінчується. Та ось настала мить від'їзду. Перед тим, як сісти в машину, Паддінгтон підняв високо вгору пляшку з-під апельсинового джему.

– Я ловлю морське повітря для зворотньої подорожі, – пояснив він. – Бо якщо я раптом засну по дорозі додому та буду гучно сопіти, все морське повітря я ж видохну, вірно?

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Ведмедик Паддінгтон на морі, Майкл Бонд», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Ведмедик Паддінгтон на морі, Майкл Бонд"